Legendárny Mr. Bean je späť! V komediálnej novinke od Netflixu bude bojovať so včelou: Zničí všetko, čoho sa dotkne

Legendárny Mr. Bean je späť!

Legendárny Mr. Bean je späť! (Zdroj: Reprofoto/ YouTube/Netflix)

#Kto by si nepamätal legendárneho Mr. Beana, ktorý niekedy nemusel ani nič povedať a už len jeho nemotornosť či situácie, do ktorých sa dostával, vyzneli komicky. Mnohých preto poteší, že legendárny herec Rowan Aktinson sa opäť vracia na televízne obrazovky. Tentokrát v novinke od Netflixu.

Rowan Atkinson je 67-ročný herec, ktorého si mnohí pamätajú najmä ako legendárneho a komického Mr. Beana. V bláznivej komédii od Netflixu však stvárni nemotorného Trevora, ktorý ma za úlohu strážiť luxusnú vilu, do ktorej sa dostal vďaka svojej novej práci v House Sitters Deluxe. Informuje o tom portál DailyMail.

Trevor sa vďaka novej ponuke pokúsi zapôsobiť na svoju dcéru, ktorú chce vziať na dovolenku. Všetko by išlo podľa plánov, keby do domu spolu s Trevorom nevlietla aj včela, ktorá ho privádza doslova do šialenstva, a tak sa ju pokúsi vyhnať z domu všeliakými spôsobmi. Dokonca v úvode traileru na film Man vs Bee sa Trevor postaví pred súd a obvinia ho z – nebezpečnej jazdy, ničenia umeleckých diel či dokonca aj podpaľačstva. Trevor však len povie, „viete… Bola tam včela“

Na populárnej streamovacej platforme Netflix sa táto novinka objaví už 24.júna. Mnohým sa môže zdať, že tento počin skutočne pripomína legendárneho Mr. Beana, ktorý Rowana Atkinsa preslávil. Režisérom tohto počinu je David Kerr, ktorý stál aj za posledným pokračovaním Johnnyho Englisha. Scenáristom je zas William Davies, ktorý sa podieľal na tvorbe druhej časti Englisha.

Tešíš sa na túto novinku?


Čaká ťa tento rok maturita? Uč sa s naším maturitným podcastom Schooltag!

Zdroj: hashtag.sk, dailymail.co.uk
Odporúčame