Premiéra pod pravidlami MMA ako hrom! Monika Chochlíková ukončila svoju súperku na úvod turnaja Bellator 247

Monika Chochlíková pod organizáciou Bellator

Monika Chochlíková ukončila svoju súperku na turnaji Bellator 247 (Zdroj: Instagram.com/monikachochlikova)

#Niekoľkonásobná svetová šampiónka v K1 Monika Chochlíková má za sebou vynikajúci vstup do sveta profesionálneho MMA. Po Attilovi Véghovi sa stala historicky 2. slovenským bojovníkom v Bellatore. V úvodnom zápase večera zdolala svoju súperku Francúzku Jade Jorand z Francúzska v 2. kole šokujúco via submission. Vzhľadom na to, že Monika je fantastickou postojárkou, boj na zemi jej očividne nie je cudzí.

Na škorpióna

Zápas začal pre Moniku ako z toho najlepšieho sna. Hneď v úvode trafila fantastický high kick, ktorým poslala Francúzku k zemi. Zvyšok kola sa odohrával primárne na zemi, kde prvú polovicu kola ovládla Monika a v 2. polovici ju Jorand pretočila.

V 2. kole Jorand cítila, že bojovať s Chochlíkovou v postoji nie je najlepší nápad, a tak súboj preniesla na zem. Ku koncu kola Monika šokovala celú halu. Francúzke nasadila techniku Scorpion Rib Crush, ktorú Jorand po pár sekundách okamžite odklepala.

Čo ďalej?

Monikina zmluva s 2. najprestížnejšou organizáciou sveta bola len na 1 zápas. Momentálne je teda voľnou bojovníčkou. Najpravdepodobnejšia možnosť budúcnosti Moniky v MMA je však stále predĺženie zmluvy v Bellatore.

Uvidíme, ako situácia napokon dopadne. Avšak verte či nie, o Monike budeme ešte veľmi veľa počuť! Čo hovoríš na jej výkon? O svoj názor sa môžeš podeliť s nami v komentároch.

Zdroj: Youtube.com/Bellator MMA, Instagram.com/monikachochlikova
Odporúčame