Chceš mať dokonalý make-up ako Dua Lipa? Sleduj ako dokonale to zvládla Moma!

Úspešná speváčka Dua Lipa.

Dua Lipa je jednou z najúspešnejších speváčok súčasnosti. (Zdroj: Instagram/Dualipa)

#Kto by ju nemiloval. Speváčka Dua Lipa je autorkou svetoznámych hitov, ktoré si dennodenne spievame a zlepšujú nám náladu. Vedel si, že dokonca nevystupuje pod žiadnym pseudonymom? Dua Lipa je totiž jej skutočné meno, pričom práve jej krstné meno, Dua, znamená v albánčine láska.

Dua Lipa sa prvýkrát dostala do pozornosti v roku 2015 skladbou Be The One. Nasledovali single Last Dance, Hotter Than Hell a Blow Your Mind (Mwah). Potom už prišla „pieseň, ktorá mi zmenila život“ New Rules, ktorá z nej urobila najmladšieho ženského sólo umelca s dosiahnutou jednou miliardou! zhliadnutí na YouTube a ďalší megahit IDGAF.

Vizáž ako Dua Lipa

Okrem toho, že má zlato v hrdle, si speváčka každého podmanila aj svojou dokonalou vizážou. Výrazné očné linky a tmavé vlasy sú nesmrteľnou kombináciou, ktorá dostane každého. Chceš si aj ty urobiť dokonalý make-up podľa známej speváčky? Inšpirovať sa môžeš videom, ktoré pre teba pripravila šikovná Moma!

Keď už budeš nahodená a pripravená spievať si hity, prečo tak neurobiť rovno na koncerte? Dua Lipa bude už čoskoro v Bratislave! Je to skutočne tak. Už 11. júna vystúpi na Lovestream Festivale s plnohodnotným koncertom, pri ktorom zaplesá srdce každému fanúšikovi. Lístky si môžeš zakúpiť na predpredaj.sk.

Mal by si sa však poponáhľať! Na LOVESTREAM FESTIVALE vystúpia aj ďalšie skvelé mená ako Red Hot Chilli Peppers či Zara Larsoon. Lístky si môžeš kúpiť v predpredaji od skvelých 79 eur. LOVESTREAM FESTIVAL ti prináša SILVI Production v spolupráci s Marcelom Avramom a Concerts East.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Moma (@martinahornakova)

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame