Žena s downovým syndrómom sa zapísala do histórie! Stala sa modelkou Victoria’s Secret

Modelka s downovým syndrómom sa zapísala do histórie!

Modelka s downovým syndrómom sa zapísala do histórie! (Zdroj: Instagram/sofiajirau)

#Sofia sa potĺka s ťažkou ranou osudu. Trpí totiž downovým syndrómov. Ani to ju však nezastavilo, aby všetkým ukázala, že aj ona môže robiť čokoľvek, čo bude chcieť. Jej sen sa napokon stal skutočnosťou. Mladá Portoričanka sa stala modelkou prestížnej značky Victoria’s Secret.

Sofia už od mala túžila stať sa modelkou a v plnení jej sna ju nezastavila ani zákerná choroba. „Keď som bola malá, pozrela som sa do zrkadla a povedala som si, že budem modelka a podnikateľka,“ povedala pre magazín People. Jej túžba a odhidlanosť ju nakoniec k tomuto remeslu skutočne priviedli. Svoju kariéru začala ešte v roku 2019 v Portoriku. Už o rok neskôr sa jej podarilo pózovať na newyorskom Fashion Weeku. Doteraz to bol jej najväčší úspech. Tomu je však už koniec.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sofía Jirau (@sofiajirau)

Modelka totiž na svojom Instagrame prezradila, že sa stala tvárou prestížnej značky, a to spolu ďalšími 17 prekrásnymi ženami. Nová kolekcia spodnej bielizne Victoria’s Secret , ktorú Sofia predvádza, je súčasťou kampane Love Cloud Collection. Sofia spoločnosti poďakovala, že ju vidia ako modelku bez hraníc.

„Snívala som o tom, pracoval som pre to a dnes je to splnený sen. Konečne vám môžem povedať svoje veľké tajomstvo,“ napísal modelka. „Som prvá modelka Victoria’s Secret s Downovým syndrómom!“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sofía Jirau (@sofiajirau)


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, people.com
Odporúčame