Spojila ich súťaž Miss: Víťazky súťaže krásy z Portorika a z Argentíny sa vzali

nevesta s kyticou

Víťazky súťaže krásy na Instagrame oznámili, že sa zobrali (Zdroj: pexels/Emma Bauso)

#Mariana Varela a Fabiana Valentín reprezentovali svoje krajiny na súťaži Miss Grand International v roku 2020. Obe sa dostali do top 10, no úspech v súťaži nebol to najdôležitejšie, čo získali. Ako informuje CNN, missky pred pár dňami v spoločnom príspevku na Instagrame oznámili, že sa zobrali.

Viac než len kamarátstvo

Miss Argentína Mariana Varela a Miss Portoriko Fabiola Valentín sa spoznali v Thajsku na medzinárodnej súťaži krásy Miss Grand International 2020. Obe skončili v top desiatke a zdalo sa, že po súťaži ostali kamarátkami. Ako sa však ich fanúšikovia nedávno dozvedeli, medzi misskami vzniklo čosi hlbšie.

Obe ženy na Instagrame zdieľali reel, ktorý jasne zachytával ich skutočný vzťah. Od romantických prechádzok po pláži cez vrúcne objatia či spoločné cestovanie až po žiadosť o ruku, vyskladanú zo zlatých a strieborných balónov. Hlavnou časťou príspevku bol záber, na ktorom bol pár zachytený pred matrikou v San Juan, hlavnom meste Portorika. Práve tu si dvadsaťšesťročná Mariana a dvadsaťdvaročná Fabiola  povedali 28. októbra áno.

Blahoželania nielen od fanúšikov

Video má na Instagrame už viac ako 5 a pol milióna pozretí. Misskám k svadbe blahoželajú nielen fanúšikovia, ale aj ďalšie súťažiace.

„Gratulujem! MGI dala dohromady nádherné spojenie!“ napísala víťazka Miss Grand International 2020, Abena Akuaba. Manželstvá párov rovnakého pohlavia sú v Portoriku legálne od roku 2015 a v Argentíne boli zlegalizované už v roku 2010.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk, edition.cnn.com
Odporúčame