Historický moment v Miss! Kráska sa prebojovala až do finále bez toho, aby použila make-up

Historický moment pre Miss Anglicko

Historický moment pre Miss Anglicko. (Zdroj: Unsplash.com/ Rudy Issa)

#Len 20-ročná Melisa Raoufová za zapíše do histórie ako prvá finalistka súťaže Miss Anglicka, ktorej sa podarilo prebojovať do finále aj bez toho, aby použila make-up. Svojím počinom chcela inšpirovať ďalšie ženy, aby sa nehanbili za svoju prirodzenosť.

Melisa Raouf sa rozhodla okúsiť šťastie a prihlásila sa do súťaže Miss Anglicka. Mladej len 20 ročnej študentke politiky sa podľa portálu foxnews.com podarilo prebojovať až do semifinále. To sa konalo v pondelok 22. augusta v Londýne. Pozvaných bolo až štyridsať žien, avšak do veľkolepého finále ich mohlo postúpiť len 16. Medzi ne sa podarilo prebojovať aj Melise, ktorá sa rozhodla okúsiť šťastie a na semifinále prišla úplne bez make-upu.

Svoj postup si nesmierne váži a je ohromená, že sa jej to skutočne podarilo. Prečo však šla na súťaž bez make-upu? Jej zámerom totiž bolo inšpirovať mladé ženy, aby sa nehanbili a prijali svoj prirodzený vzhľad. „Znamená to pre mňa veľa. Cítim, že veľa dievčat nosí make up len preto, lebo sa cítia pod tlakom,“ poznamenala Melisa. Informuje o tom portál DailyMail.

Zároveň priznala, že v minulosti make-up nosila aj ona. „Keď som v mladom veku začala nosiť mejkap, nikdy som sa necítila dobre,” poznamenala. Teraz sa však skutočne prijala, a preto sa rozhodla inšpirovať aj ostatných ľudí. „Chcem len odstrániť všetky štandardy krásy. Podľa mňa sú všetky dievčatá svojím spôsobom krásne.”

Podľa portálu DailyMail si neplánuje dať make-up ani počas veľkolepého finále v Heart of England Conference and Events Center v Coventry, ktoré sa uskutoční 17. októbra, a pokúsi sa zabojovať o titul Miss Anglicka so svojou prirodzenosťou. Ide tak o skutočne historický moment, ktorý sa počas celej 94-ročnej histórie súťaže Miss Anglicka ešte nestal.


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, foxnews.com, dailymail.co.uk
Odporúčame