Americký svet make-upu sa zmieta v ďalšej kauze: Slovenská youtuberka ukazuje, čo si z nej môžeme vziať

Mim Čin sa vo videu zamerala na kauzu amerického online sveta.

Mim Čin hovorí vo videu o kauze, v ktorej sa zmieta americký svet make-upu (Zdroj: youtube.com/ Mim Čin)

#Točenie videí na Youtube sa stalo pre mnohých ľudí prácou. Tí šikovnejší si dokážu vďaka tejto sociálnej sieti zarobiť peniaze, niektorí sa pomaly rozbiehajú a občas niečo pridajú, ďalší zasa trávia hodiny pozeraním videí. Avšak nie je všetko zlato, čo sa blyští a aj táto práca má svoje úskalia. Niektoré chyby sa vám dokonca v online svete vrátia desaťnásobne tvrdšie, ako keby ste ich robili v súkromí a bez zverejňovania.

To všetko sa ukázalo aj počas kauzy, v ktorej sa aktuálne zmieta americký make-up svet. Už pred rokom sme boli svedkami potýčky, v ktorej išlo primárne o make-up artistov Tati a Jamesa Charlesa. Ako sa však zdá, dráma dostala pokračovanie. Tentokrát sa ale nejedná o odkazy a desiatky ospravedlňujúcich videí zverejnených na YouTube.

Následky začali pociťovať viacerí ľudia a preto sa rozhodla reagovať aj slovenská youtuberka Mim Čin. Tá sa vo svojich videách snaží venovať aj tabuizovaným témam, no tentokrát Slovákom a Čechom priblížila aj túto kauzu. Samozrejme nevynechala praktické rady a zhrnula, čo si z tejto situácie môže vziať bežný človek.

Sleduješ túto kauzu aj ty?

Vychutnaj si najlepšie ľudové hity v podaní Kandráčovcov, už 19. júla: Lístky na koncert kúpiš na Predpredaj.sk

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com
Odporúčame