Miley Cyrus to zrejme poriadne prepískla: Na Instagrame zverejnila na prvý pohľad neškodnú fotografiu, teraz jej hrozí žaloba

Miley Cyrus to zrejme poriadne prepískla

Miley Cyrus to zrejme poriadne prepískla. (Zdroj: Unsplash.com/Solen Feyissa)

#Miley Cyrus rozhodne patrí medzi kontroverzné tváre šoubiznisu a už mnohokrát ľudí šokovala viacerými svojimi fotografiami či videami. Jednou svojou fotkou na Instagrame, ktorá sa na prvý pohľad môže zdať nevinne, to však zrejme poriadne prepískla. Dokonca ju kvôli predmetnej snímke žalujú.

Miley Cyrus rozhodne patrí medzi kontroverzné tváre hollywoodu. Aj ty si ju možno pamätáš zo seriálu Hannah Montana, ktorý si kedysi mohol pozerať na Disney Channel. Od tej doby sa však obľúbená a vždy usmiata tínedžerka poriadne zmenila a dnes je z nej divá dračica. Kontroverzná fotografia, kvôli ktorej ju žalujú, však nie je ničím zvláštna či vyzývavá.

Konkrétne ide o fotografiu, na ktorej si Miley Cyrus dala na seba džínsy značky Louis Vuitton a zapózovala. Hoci nešlo o nejak vulgárnu či inak poburujúcu fotografiu, napriek tomu ju za tento kúsok zažalovali. Podľa fotografa Roberta Barbera totiž nešlo o jej fotografiu a na jej zverejnenie podľa neho nemala právo.

Fotografiu speváčka zverejnila ešte v roku 2020 avšak Robert Barvera podal žalobu podľa portálu Unilad až teraz 9. septembra. V žalobe tvrdí, že „fotografia bola skopírovaná, uložená a vystavená bez licencie alebo povolenia, čím boli porušené autorské práva žalobcu,“ informuje o tom portál Unilad.


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, Unilad.com
Odporúčame