Túžila po dokonalom obočí, tak si ho nechala vytetovať: Za katastrofálny výsledok zaplatila stovky eur

Za katastrofálny výsledok zaplatila stovky eur

Za katastrofálny výsledok zaplatila stovky eur. (Zdroj: Unsplash.com/Gabe Pierce)

#Microblading obočia sa stáva čoraz bežnejšou praktikou, ako si upraviť svoj vzhľad na dlhšiu dobu. Mnohí ho poznajú aj pod názvom tetovanie obočia. Podstúpiť takúto procedúru sa rozhodla aj jedna žena, ktorú nebavilo si obočie upravovať každý deň. Keď sa však po zákroku uvidela v zrkadle, ostala v šoku.

Crystal Weinstock z Houstonu túžila po dokonalom obočí, ktoré by nemusela upravovať každý deň. Dúfala, že keď podstúpi microblading obočia za 340 dolárov (približne 322 eur), jej problémy zmiznú a ona s tým už nebude musieť strácať čas. „Ako zaneprázdnená matka som zistila, že snažiť sa vyplniť si obočie a uistiť sa, že má správny tvar, trvá strašne dlho. Myslela som si, že microblading by mi mohol pomôcť,“ poznamenala žena. Informuje o tom portál ladbile.com.

Ľahla si preto do kresla vizážistky, ktorá ju uisťovala, že je v tetovaní obočia zručná a nemá sa čoho obávať. Hneď po celej procedúre sa však Crystal začalo jej správanie zdať podozrivé. Kozmetička jej totiž povedala, že jej jeden chĺpok ušiel príliš vysoko. Keď sa žena pozrela do zrkadla, ihneď pochopila, čo tým myslela. Kozmetička jej totiž vytetovala obočie do polovice čela. Pravdepodobne jej skutočne skĺzla ruka pri prvom chĺpku, a tak chcela podľa neho dotvarovať celé obočie. Výsledok však vyzerá skutočne katastrofálne.

Vizážistka ju však uisťovala, že keď to odpuchne bude to vyzerať omnoho lepšie a nemá sa čoho báť. Crystal sa teda vrátila domov dúfajúc, že tomu skutočne bude tak. To sa však nestalo. „Moja dcéra prišla do mojej spálne, aby ma zobudila [na druhý deň ráno] a veľmi sa zľakla,“ poznamenala Crystal.

Žena sa rozhodla so svojim príbehom vyjsť von, aby varovala aj ostatné ženy, ktoré sa pre microblading rozhodnú. Je dôležité si vybrať skutočného profesionála, ktorý sa v tejto práci vyzná. Crystal teraz musí dochádzať 4 137 kilometrov, a to konkrétne do Kalifornie, aby sa jej podarilo zbaviť nešťastného obočia. Tam podstupuje odstraňovanie, vďaka ktorému sa jej pigment rýchlejšie rozloží. Nie je dokonca ani vylúčené, že bude musieť podstúpiť laserový zákrok. Odstránenie vytetovaného obočia pritom môže trvať až rok.

Zručný technik sa jej rozhodol opraviť všetky škody zadarmo a dokonca jej zorganizoval zbierku, ktorá by jej pomohla vykryť aj cestovné náklady. V súčasnosti tam už má vyzbieraných 2 905 dolárov.


Čaká ťa tento rok maturita? Uč sa s naším maturitným podcastom Schooltag!

Zdroj: hashtag.sk, ladbible.com
Odporúčame