Rodina si domov odniesla jedlo z McDonaldu, po príchode ich však čakal šok! Pozri sa, čo našli vo svojej objednávke

Aj McDonalds je jednou z najhodnotejších značiek sveta

McDonalds. (Zdroj: Unsplash.com/Visual Karsa)

#Rodina sa vybrala na sobotňajší obed do svojho obľúbeného fastfoodu a rozhodli sa, že si jedlo nechajú zabaliť so sebou. To, čo však našli vo svojej objednávke po rozbalení, ich poriadne šokovalo. Namiesto chutného wrapu bola totiž v obale zabalená utierka!

Obyvateľ Severného Írska sa so svojou rodinou vybral do McDonaldu. Spoločne si nechali zabaliť sobotňajší obed a dúfali, že si ho vychutnajú po príchode domov. To však ešte netušili, čo ich v objednávke v skutočnosti čaká.

Jeden z nich si totiž zobral krabicu, v ktorej mal byť zabalený wrap. Po otvorení však otec chlapca ostal skutočne zarazený. „Môj syn sedel po mojej pravici. V momente, keď otvoril krabicu, videl som vo vnútri biely materiál a pomyslel som si: Do čoho to zabalili?“ poznamenal. Informuje o tom portál ladible.com.

V obale sa totiž podľa jeho slov nachádzala utierka na riad. „Niekto v kuchyni to vložil do balíka, zabalil a dal to von, aby to šlo k zákazníkovi.“ Otec rodiny bol z celého incidentu skutočne zhrozený. Matka sa však rozhodla ísť situáciu okamžite riešiť naspäť na pobočku. Tam sa jej manažér ospravedlnil a ponúkol jej za tento obrovský omyl bezplatné poukážky.


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, ladible.com
Odporúčame