Chandler z Priateľov vydáva knižný memoár: Prežil som, aby som vyrozprával príbeh, hovorí Matthew Perry

Matthew Perry vydá koncom roka svoju knihu

Matthew Perry vydá koncom roka svoju knihu (Zdroj: Warner Bros.)

#Matthew Perry, niekdajšia hviezda svetoznámeho seriálu Priatelia sa rozhodol prehovoriť. Koncom roka 2022 plánuje vydať svoju knihu Friends, Lovers and The Big Terrible Thing. Pôjde o memoár, v ktorom opíše nielen svoju prácu na seriáli, voľné chvíle strávene s kolegami na káve, ale aj závislosť na drogách počas nakrúcania.

„V minulosti sa o mne veľmi veľa napísalo,“ priznal sa Perry na svojom Twitteri. „Myslím, že je načase, aby si ľudia konečne vypočuli mňa. Maximá boli vysoké, minimá zasa nízke. Ale prežil som, aby som mohol vyrozprávať príbeh, aj keď to vyzeralo, že sa tak nestane. Prepáčte, nebude to rozbaľovania knižka.“ Herec nezabudol ani na svoj ikonický sarkazmus.


Rok 2021 očami jedného z najbohatších ľudí planéty: Tieto knihy ti odporúča sám Bill Gates


Pre fanúšikov sitcomu Priatelia pôjde jednoznačne o povinné čítanie. Podľa vydavateľa by sme v knihe mali nájsť príbehy zo zákulisia seriálu, ale aj súkromné priznania (nielen) Perryho o jeho závislosti. Memoár vyjde 1. novembra vo vydavateľstve Flatiron Books a zakúpiť si ju budeš môcť v angličtine aj na Slovensku, prípade vo svojom Kindle.

Slovenský preklad zatiaľ nie je ohlásený, nakoľko žiadne vydavateľstvo dosiaľ nekúpilo práva na vydanie. Očakáva sa však, že podobne ako to bolo v minulom roku s knižkou od Matthewa McConaugheyho, aj Perryho memoára sa chopia naše vydavateľstvá, nakoľko podobné publikácie majú u nás vysokú predajnosť.

Obálka knihy Friends, Lovers and the Big Terrible Thing
Obálka knihy Friends, Lovers and the Big Terrible Thing (Zdroj: Flatiron Books)

Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

 

Zdroj: hashtag.sk, deadline.com, Twitter
Odporúčame