Matt Damon si zopakuje hereckú rolu z Ragnaroku: Ale počkať, on už kedysi hral v Thorovi?

Damonove cameo vo filme Thor: Ragnarok

Damonove cameo vo filme Thor: Ragnarok (Zdroj: Disney)

#Marvel je známy svojimi silnými hereckými cameami. Len si spomeň na Brada Pitta v Deadpoolovi, Elona Muska v Iron Manovi či Sylvestera Stalloneho v Strážcoch galaxie. Najčastejšie sme však mali možnosť vidieť samotného kráľa komiksu Stana Leeho a to v takmer každom filme.

Svoje si odkrútil aj oscarový Matt Damon. V roku 2017 sme si mohli užiť jeho repliky v treťom Thorovi a to hneď na začiatku filmu počas divadelnej sekvencie. Zahral si divadelného herca stvárňujúceho Lokiho. Podľa najnovších informácii si túto úlohu zopakuje.


Marvel odhalil celú 4. fázu svojho univerza: Poznáme dátumy premiér a nové zábery, ktoré spôsobujú zimomriavky


„Zavolal ma sám Waikiki (scenárista a režisér) a nakrúcali sme v Austrálii,“ pochválil sa Matt Damon v The Jess Cagle Show. „Znova sme si trochu požartovali s (Chrisom) Hemsworthom.“ Vyzerá to tak, že pri cameu znova vybuchneme od smiechu.

Nový Thor: Love and Thunder má naplánovanú premiéru na máj 2022. Aktuálne prebiehajú ešte posledné nakrúcacie dni, po ktorých prejde film do post-produkčnej fázy. Teší sa na nového Thora aj ty? A všimol si si Damona aj v Ragnaroku?

 

Zdroj: hashtag.sk, movieweb.com
Odporúčame