Ako bude vyzerať 3. séria Mandaloriana? Poznáme pokračovanie príbehu a vieme, kedy uvidíme všetky diely

Poznáme informácie o tretej sérii Mandaloriana

Poznáme informácie o tretej sérii Mandaloriana (Zdroj: Disney+)

#Ak si fanúšikom filmového a seriálového sveta Star Wars, určite sleduješ aj populárny seriál The Mandalorian. Už od prvých epizód sa stal absolútnym hitom a jednu z postáv, konkrétne Baby Yodu, jednoznačne poznáš ako známy meme. Budúci rok na nás čaká tretia séria a my vieme, kedy sa jej dočkáme.

V tretej sérii uvidíme množstvo známych tvárí, ktoré poznáme z predchádzajúcich epizód. Vráti sa Pedro Pascal (Mando), Giancarlo Esposito (Moff Gideon) či Rosario Dawson (Ahsoka Tano). Svoju rolu si však nezopakuje Gina Carano kvôli kontroverzným poznámkam na sociálnych sieťach. Zatiaľ však nie je známe, či jej rolu tvorcovia vystrihnú alebo preobsadia.


VIDEO Pri nakrúcaní Mandaloriana použili úplne novú technológiu: Jedného dňa by mohla nahradiť zelené plátno


Tretia séria by sa mala zaoberať Deťmi hliadky, teda Children of the Watch. Na pozadí hlavnej dejovej linky s Mandom sa bude v pozadí odohrávať veľká politická kríza. Nakrúcanie začalo už v septembri tohto roku a trvať by malo šesť mesiacov. Tretiu sériu Disney+ odvysiela na jeseň 2022, na prelome októbra a novembra a bude mať znova 8 polhodinových epizód.

Si aj ty fanúšikom seriálu The Mandalorian? Daj nám vedieť do komentára, čo si o seriáli myslíš ty?

Tretia séria Mandaloriana sa práve nakrúca
Tretia séria Mandaloriana sa práve nakrúca (Zdroj: Disney+)
Zdroj: hashtag.sk, thecinemaholic.com
Odporúčame