Majself sa podľa fanúšikov brutálne zlepšil a predstavil ďalší singel z nového albumu: Pieseň ľudí dojala aj potešila

Majself s manželkou vo svojom novom klipe.

Majself predstavil skvelú novinku Závislý (Zdroj: youtube.com/MajselfTV)

#Majselfa netreba pravdepodobne žiadnemu nadšencovi slovenského rapu predstavovať. Dokazuje, že patrí k tým, ktorých na scéne netreba prehliadať a na svojom konte má už niekoľko skvelých spoluprác s umelcami z Česka a Slovenska. Po albume Romeo a Júlia z roku 2019, ktorý bol venovaný jeho milovanej žene, predstavil ďalšiu skladbu, ktorá ľudí dojala. Vybral si na to skutočne dobrý dátum – novinka vyšla na Valentína.


Kto je Majself? Rapuje od šestnástich, má za sebou nádejnú športovú kariéru aj dramatický životný príbeh


Jej názov je Závislý a v klipe si zahral spolu s manželkou. Spolupráca s producentom Fillipianom sa ukázala ako veľmi úspešná a už niekoľko hodín po zverejnení sa song od Majselfa dostal medzi trendy na Youtube. Od ľudí si tiež vyslúžil desiatky pochvalných komentárov. Fanúšikovia spomínajú Majselfov veľký progress aj množstvo citov, ktoré dokázal v piesni vyjadriť, pričom niektorých to dojalo k slzám.

Skladba dokonale zachytáva raperovu lásku k jeho maželke a doplnená je aj o klip, ktorý ladí s myšlienkou piesne. ,,Špeciálne ďakujem mojej žene, že je pre mňa stále taká múza a pred kamerou je 1,“ vyznal sa na instagrame Majself. O piesni sa začalo hovoriť aj ako o najintímnejšej skladbe Mejselfovej kariéry.

Čo hovoríš na novinku ty?

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/MajselfTV
Odporúčame