Majself verí, že čoskoro sa vidíme na akcii: Ľuďom hovorí z duše

Situácia v Slovenskej republike, čo sa týka pandémie koronavírusu, stále nie je optimálna. Nebudeme si klamať, mohlo by to byť ďaleko lepšie, ale vyzerá to tak, že to najhoršie je za nami. Opatrenia sa začínajú pomaly, ale isto povoľovať, ľudia sa postupnými krokmi vracajú k normálnemu životu, ktorý im tak chýbal. Cíti to aj slovenský rapper Majself. 

Majself, ktorý je, čo sa hudby týka, aktívny aj v tomto kalendárnom roku a pravdepodobne aj čoskoro sa od neho budeme môcť tešiť na nové tracky, zverejnil pred pár dňami na svojom profile na sociálnej sieti Instagram fotografiu, kde si užíva obed na terase, konkrétne, podľa jeho slov jeho obľúbené frutti di mare.

Nebudeme klamať, v tento týždeň to mnohí citíme rovnako. Konečne káva, obed alebo pivo s priateľmi či blízkymi na čerstvom vzduchu v obľúbenom podniku. Čakali sme dlho, preto niet divu, že ľudia vo veľkom počte využívajú poskytnuté možnosti. Majself nie je výnimkou.

K tomuto krátkemu príspevku pridal zaujímavú myšlienku, ktorá nás nadchla, preto sme sa rozhodli vytvoriť aj tieto riadky. Dodal totiž, že verí, že čoskoro sa s ľuďmi v podobnom štýle uvidí aj na nejakej akcii. Kultúrne podujatia a ich dostupnosť sú v našej krajine stále pomerne veľkou neznámou, i keď môžeme konštatovať, že ľady sa pohli aj v tomto prípade.

V obmedzenom počte s rôznymi nariadeniami je totiž možné usporiadať hromadné akcie. Akým spôsobom sa to dotkne a rapu a kedy sa budeme môcť stretnúť na nejakom koncerte či mini festivale, to zistíme v nasledujúcich týždňoch. O všetko vás budeme podrobne informovať.

Foto: Majself, profil na Instagrame Majself 

Odporúčame