Majself pridáva klip k skladbe z albumu: Už nečaká na nič

Majself si momentálne môže užívať uznanie za album Romeo a Julia. Súčasťou tohto hudobnému počinu je aj skladba, ktorá sa volá Nečakám. Výborný track, na ktorom spolupracoval aj Martin Císar, teraz dostal videoklip, na ktorý čakalo niekoľko Majselfových priaznivcov.

Majself na rape, Martin Císar na refréne a Hoodini po produkčnej stránke. Videoklip je veľmi podarený, nebudeme si klamať. Krásna príroda, ostré zábery, výborné prestrihy. Takto nejako to má vyzerať.

Kto pozná posledný Majselfov album, táto skladba ho už neprekvapila. Textom sa ale dotýka veľkého počtu ľudí. Či už vás sklamala láska, kamarát, práca alebo dokonca rodina, netreba na nič čakať, netreba čakať na to, že sa situácia zmení vo váš prospech sama a treba si ísť za tým, čo reálne chcete.

Na nič nečakať. O tom to je, posunúť sa vpred, i keď to nie je práve najjednoduchšie. Môže sa veľmi ľahko stať, že vás tento track namotivuje na najbližšie hodiny vášho dňa. Ale nebojte sa ho vypočuť, veď kto by predsa nechcel byť motivovaný. A pre Majselfa palec nahor.

 

Odporúčame