Fanúšikovia legendárnej Mafie vo veľkom očakávaní: Hru oficiálne vydajú v auguste

Hra Mafia sa dočkala novej verzie.

Nová verzia Mafie bude dostupná už v auguste. Zdroj: youtube.com/Sexy Biscuit

#Vo svete hier je len málo hier, ktoré sú tak známe a prelomové, ako Mafia. Od prvého vydania tejto hry uplynulo už takmer dvadsať rokov, no priaznivcov si videohra nachádza stále. Po celom svete bolo predaných okolo 18 miliónov kusov a podľa tvorcov je práve toto príležitosť predstaviť hru aj novej generácii. Centrom záujmu celej pôvodnej hry je organizovaný zločin v Amerike, pričom hráč sa dostáva do roly gangstra.

Vydavateľ videohier 2K Games a vývojové štúdio Hangar 13 v utorok predstavili novinku Mafia: Trilogy. Ide o remake prvej časti hry vo vysokom rozlíšení a remasterované budú aj dve pokračovania. Remake bude aktualizovaný, s novými dialógmi, rozšíreným príbehom, ďalšími scénkami a novými hrateľnými sekvenciami. Tri časti sa odohrávajú na troch rôznych miestach, v troch rôznych časových úsekoch od dvadsiatych až po šesťdesiate roky minulého storočia. 

Fyzické vydanie hry je naplánované na 28. augusta, pričom všetky hry budú dostupné aj ako samostatné tituly. Druhá a tretia časť sú dnes k dispozícii na konzolách Xbox One, Playstation 4 a tiež ako počítačová verzia.

Zahráš si novú Mafiu aj ty?

Zdroj: hollywoodreporter.com
Odporúčame