Makhmud Muradov na poslednú chvíľu mení súpera: O necelé 2 týždne ho čaká tretí zápas v UFC

Makhmud Muradov po tréningu

Duel Muradov vs. Holland prebehne na konci októbra (Zdroj: Instagram.com/makhmud_muradov)

#Vôbec prvýkrát mal Mach Muradov v UFC na prípravu viac ako mesiac. Po ohlásení jeho duelu s Krzysztofom Jotkom však prichádza zmena. Pre zranenie Jotko do zápasu nenastúpi, a tak UFC našlo pre Macha nového súpera. Ním bude Američan Kevin Holland so skóre 19-5.

Ten pôsobí v UFC od roku 2018 a z 8 zápasov odišiel ako víťaz dokopy šesťkrát. Duel prebehne na turnaji UFC Fight Night 181, kde sa do klietky pravdepodobne poslednýkrát vráti legenda Anderson Silva. Turnaj je naplánovaný na 31. október.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Makhmud “Mach” Muradov (@makhmud_muradov),

Na poslednú chvíľu

Veľkú rolu v ich vzájomnom zápase bude hrať fakt, že pre Hollanda je to zápas na short notice. Zároveň to však môže byť nevýhoda aj pre Muradova, ktorý celú svoju prípravu smeroval na Jotka. Na druhú stranu, Holland môže byť pre Muradova z pohľadu záujmu fanúšikov lepší matchup ako Poliak Jotko.

V najprestížnejšej organizácii sveta má podstatne väčšiu fanúšikovskú základňu a atraktívnejšie duely. Ich jediný spoločný súper bol Talian Alessio Di Chirico, ktorého obaja borci zdolali jednomyseľným rozhodnutím na body.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Makhmud “Mach” Muradov (@makhmud_muradov),

Zdroj: mmashorties.cz
Odporúčame