Logan Paul chce debut v UFC: Prezradil aj súpera, ktorého vyzve. Bojovať bude zadarmo

KSI vs Logan Paul (zdroj: YouTube/Entertainment Tonight)

#Youtuber, boxer a wrestler Logan Paul by aktuálne chcel vyskúšať pôsobenie v prestížnom UFC. Kedy by mohol nastať jeho prechod do MMA a kto by mohol byť jeho súperom?

Logan Paul nemá strach a je sebavedomý

Logan Paul sa nechal počuť, že ak bude mať možnosť, rád by debutoval v prestížnom UFC na turnaji, na ktorom majú proti sebe nastúpiť miliardári Elon Musk a Mark Zuckerberg. „Vysníval som si to v hlave, chcel by som debut na karte, kde budú aj Musk a Zuckerberg.“

Kto by proti nemu mohol stáť? „Keďže Andrew Tate so mnou bojovať nechce, rád by som nastúpil proti Paddymu Pimblettovi. Keď nerobí váhu, je obrovský, nech príde do mojej váhovky a dobijem ho. Keď robí váhu, je príliš maličký. Rád by som ho vyzval,“ tvrdí starší z bratov Paulovcov. 

Aj keď ešte nič nebolo potvrdené, zápas medzi Markom Zuckerbergom a Elonom Muskom je veľmi reálny. Nápad sa páči aj prezidentovi UFC Danovi Whiteovi. Logan Paul nepotrebuje ani peniaze. „Bojoval by som zadarmo, výťažok z môjho platu môže ísť na charitu.“

„Budú musieť tú kartu zaplniť. Pri všetkej úcte, Elon a Mark urobia šou, ale bude to úbohý zápas. Skúste sledovať niekoho, kto nevie udierať. Stačí si pozrieť môj prvý duel,“ dodal. 

Sleduj náš TikTok 

Zdroj: MMA Junkie, UFC, Twitter
Odporúčame