Pretekár F1 Lewis Hamilton si už čoskoro zmení meno: Vzdá tak poctu svojej biologickej matke

Lewis Hamilton si zmení meno

Lewis Hamilton si zmení meno (Zdroj: SITA)

#Len pred chvíľou sme sa dozvedeli správu, že sedemnásobný šampión Formule 1 Lewis Hamilton si plánuje zmeniť meno. Potvrdil to pre média na výstave EXPO v Dubaji. Týmto krokom chce vzdať poctu svojej biologickej matke Carmen Larbalestierovej. Lewisovi rodičia sa rozviedli, keď mal len dva roky a so svojou matkou žil do dvanástich rokov.

Nie je však jasné, kedy presne nastane táto zmena. „Priezvisko mojej mamy je Larbalestierová a čoskoro si ho pridám ku svojmu. Nebude to ešte pred prvou VC sezóny v Bahrajne, ale čoskoro. Znamená to veľa pre mňa aj moju rodinu. Nechápem celkom celú ideu toho, že keď sa ľudia vezmú, ženy stratia priezviská,“ povedal Hamilton pred agentúru AFP.

Zmena mien nie je vo svete celebrít ničím výnimočná. Mnohí z nich dokonca používajú len pseudonymy. Nedávno mi meno zmenila aj herečka Ellen Page, ktorú dnes nájdeš ako muža s registrovaným menom Elliot Page. Čo si myslíš o podobných celebritách, ktoré menia svoje mená? A ostane podľa teba Hamilton vždy v srdciach fanúšikov registrovaný jednoducho ako Hamilton?


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, TASR
Odporúčame