VIDEO Letenky pre zdravotníkov zadarmo: Qatar Airways prichádza so štedrým darom

Foto: unsplash.com

#Veľké poďakovanie všetkým zdravotníkom. Presne tak by sa dal opísať štedrý dar, ktorý si pre doktorov, zdravotné sestry/bratov, záchranárov, farmaceutov, laborantov, či klinických výskumníkov pripravila Qatar Airways.

Aj ty musíš sedieť doma? Vytvorili sme pre teba novú sekciu #smedoma, kde nájdeš množstvo zaujímavých článkov

Táto letecká spoločnosť totiž poskytne 100-tisíc leteniek zadarmo, aby si títo ľudia mohli po náročných mesiacoch dopriať tak vytúženú dovolenku. Akcia platí od 11.mája až do 18. mája, pričom ľudia získajú promo kód, pomocou ktorého si najneskôr do 28.novembra budú môcť zakúpiť letenku.

Jednať sa bude o všetky lety Qatar Airways v dátumoch 26.máj až 10.december. Navyše je možné so sebou  aj niekoho zobrať, keďže letenku nedostane iba zdravotník, ale aj doprovod. Ak teda pracuješ na jednej z vyššie spomenutých pozícii, neváhaj a registruj sa tu.

Happy International Nurses Day from all of us at Qatar Airways.

Happy International Nurses Day from all of us at Qatar Airways. Today we officially launched our Thank You Heroes initiative, offering 100,000 complimentary return tickets to frontline healthcare workers around the world. Registrations are now live: qatarairways.com/ThankYouHeroes

Uverejnil používateľ Qatar Airways Utorok 12. mája 2020

Zdroj: qatarairways.com
Odporúčame