Ak si nadšenec do lega, táto novinka ti nedá spávať: Lego stavebnica Eiffelova veža je vysoká jeden a pol metra

legová eiffelovka

Novinka LEGO® Eiffelova veža je naozaj výnimočnou stavebnicou (Zdroj: Unsplash/ Dinu J Nair)

#Učarovalo ti Francúzsko, no momentálne nemáš na výlety čas? Od detstva si rád staval modely všetkého možného, miluješ lego, máš rád architektúru, no nie si architekt? Prípadne vieš o niekom, na koho niečo z tohto sedí a chceš mu urobiť radosť? Pokiaľ si aspoň na jednu otázku odpovedal kladne, máme pre teba tip na vianočný darček, no potešiť ním sa môžeš aj ty sám. Od budúceho týždňa bude v predaji lego Eiffelova veža. Stavebnica obsahuje 10 001 dielikov a svojou výškou jeden a pol metra je vôbec najvyššou stavebnicou LEGO®.

Atmosféra Paríža u teba doma

LEGO® čoskoro uvedú na trh naozaj lákavú novinku. Už 25. novembra na teba bude čakať lego Eiffelova veža. Či už si ju kúpiš pre seba, alebo máš niekoho natoľko rád, že mu chceš dať naozaj exkluzívny darček, mal by si vedieť, že zložiť presne 10 001 dielikov do jedného celku môže byť pokojne zábavou pre celú rodinu.

Táto monumentálna stavebnica môže v tebe prebudiť netušené staviteľské nadanie. K dispozícií budeš mať návod, no ak sa zvykneš počas Vianoc nudiť, pokojne to môžeš skúsiť aj bez neho. Keď ju budeš mať po hodinách práce konečne pred sebou, budeš si musieť poradiť so zásadnou otázkou: Kde ju vystaviť?

Keďže je pravdepodobné, že žiaden z tvojich známych túto vežu mať nebude, určite si prečítaj niekoľko tipov, ako čo najvhodnejšie umiestniť tohto lego obra.  Postavaná veža pôsobí naozaj realistický a je prepracovaná do každého detailu. Hoci ťa lego Eiffelova veža nevyjde práve lacno, mať doma lego, ktoré je zároveň zaujímavým bytovým doplnkom, určite nie je na zahodenie.


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame