Dovolenka na poslednú chvíľu? Prehľad webov, na ktorých kúpiš letenky z Bratislavy aj za 10 eur!

Na týchto weboch zoženieš letenky skutočne lacno

Na týchto weboch zoženieš letenky skutočne lacno (Zdroj: Unsplash.com/Joey Nicotra)

#Či už si zaočkovaný alebo sa nebrániš testovaniu a karanténe, aj ty si ešte stále môžeš užiť pokojnú dovolenku. Hľadáš niečo pri mori? Pozri španielske alebo talianske pláže. Si skôr poznávací typ? V tom prípade je pre teba ako na mieru šitý Rím, Edinburgh či Miláno. Možností je skutočne veľa a na týchto stránkach nájdeš tie najlacnejšie letenky do Európy skutočne za pár drobných.


Exotická dovolenka za rozumnú cenu? Vybrali sme pre teba jednu z top destinácií


esky

esky.sk ti ponúka výber leteniek, hotelov (prípadne ich kombináciu) či dokonca požičanie auta alebo jachty. Vybavíš tam aj poistenie a ich appku si ľahko stiahneš do mobilu.

 

Lacné letenky

lacneletenky.sk majú v ponuke lety do blízkych európskych metropol, ale aj ďalekej exotiky. Aj tu vybavíš pokojne aj prenájom auta či hotelovú izbu.

 

Letenky za babku

Letenky za babku sú veľmi obľúbeným domácim webom. Trendom sa na ňom stali najmä lety z Viedne, ktoré ťa vyjdú ešte lacnejšie ako z Bratislavy.

 

Letenky

letenky.sk sú jedným z najstarších webov a fungujú na našom trhu už od roku 1998. Vybrať si môžeš aj prepravnú spoločnosť a nechýba ani postenie a prenájom auta.

 

Pelikan

Pelikan sa teší širokej obľube najmä vďaka sociálnym sieťam. Vybavíš tu taktiež všetko – lety do celého sveta, hotely rôznych požiadaviek, aj autá a jachty na prenájom.

 

Flightor

Flightor je možno pre nás trochu menej známy, no za to všestranný web. Zbiera informácie z viacerých webov a vyberie ti najlacnejšie ponuky široko-ďaleko. Z Bratislavy do Edinburghu za 10 eur? Žiadny problém.

Zdroj: hashtag.sk, Instagram
Odporúčame