Kvalita od M+. Takto sa robia klipy na profi úrovni (VIDEO)

Zvykli sme si na to, že keď Yzomandias, Nik Tendo alebo Hasan niečo vydajú, je to kvalita od M+. Skutočne, český label MILION+ si dáva veľký pozor na to, čo publikuje. A keď už je niečo von a sú tam zapojení chalani z M+, stojí to za to. Tak je to aj v tomto prípade.

Kvalita od M+ zaručená

Už niekoľko týždňov je von skladba „POD DRN“, na ktorej môžeš počuť Nik Tenda, Calina a aj Hasana. To je kombinácia, ktorú rozhodne treba oceniť, pričom tomuto tracku sme sa venovali v osobitnom článku.

Nik Tendo, Calin a Hasan opäť spolu. Vieš, kto je Jan Strach?

„POD DRN“ vyšiel pod záštitou Most Wanted, rapovej platformy, ktorú založil Jan Strach. A v aktuálnom videu od THE MAG môžeme vidieť exkluzívny pohľad za oponu na to, ako vznikal videoklip k tomuto songu. V úvode píšeme, že kde sa objavia chalani z M+, tam je kvalita, pričom nejedná sa len o hudobné produkty, ktoré vychádzajú na ich oficiálnych kanáloch, ale aj o čomkoľvek, čoho sú súčasťou.

Tu si môžete pozrieť Making of „POD DRN“.

Z nášho pohľadu je podobný formát videí naozaj obohacujúci, pretože množstvo poslucháčov nemá šancu nazrieť do zákulisia, respektíve vedieť, ako vznikajú videoklipy, ktoré máme možnosť sledovať na YouTube.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Making of „POD DRN“ 

Odporúčame