Kto je Pamela Reif? Patrí k najsledovanejším fitnesskám, čo všetko sa darí tejto dlhonohej blondíne stíhať?

pamela reif

Kto je Pamela Reif? Kráska, ktorá ťa namotivuje hýbať sa! (Zdroj: Instagram/pamela_rf)

#Nemecká 25-ročná fitneska Pamela Reif patrí medzi najsledovanejšie ženy sveta. Jej komunita na Instagrame presiahla viac ako 8 miliónov sledovateľov a jej YouTube kanál dosahuje takmer rovnaký počet fanúšikov. Obľubu medzi obrovskou komunitou cvičiacich žien i mužov si získala najmä vďaka neutíchajúcemu pracovnému tempu a sršiacej pozitívnej energii. Aký náročný môže byť život sympatickej blondínky a čo všetko obnáša jej pôsobenie vo svete fitness?

Vizitka:

Meno: Pamela Reif
Dátum a miesto narodenia: 9. 7. 1996 (25 rokov), Karlsruhe, Nemecko
Charakteristika: fitness influencerka, spisovateľka a podnikateľka
Instagram: 8,4 milióna followerov

Zacvičíš si s ňou aj z domu

Prioritou Pamely Reif sú predovšetkým fitnes videá, vďaka ktorým môžeš jednoducho a efektívne cvičiť priamo z pohodlia domu. Na jej YouTube nájdeš cvičenia na ploché bruško, pevný zadok či štíhly pás. Veľmi obľúbeným typom videí sa však stali takzvané „dance workouts“, ktoré kombinujú kardio cviky s tanečnými prvkami. Populárna rytmická hudba je bonusom, ktorý ťa bude nepochybne motivovať na ceste za vysnívanou postavou.

Vo videách má neraz aj spoločnosť. Jej pozvanie na tréning prijali mnohí populárni muži, ako je napríklad Jason Derulo, Joel Corry či futbalisti z Borussie Dortmund. Dánsky spevák Christopher Nissen dokonca navrhol spoluprácu ako prvý. Pamela však všetkých mužov dokázala hravo zahanbiť. Jediný, kto dokázal udržať jej rýchle cvičebné tempo bol Jason Derulo. Veď presvedčte sa sám

Na mužov jednoducho nemá čas

Napriek príjemnej mužskej spoločnosti usmievavá Pamela tvrdí, že na mužov a vzťahy zatiaľ nemá čas. Točenie fitnes videí, receptov či vytváranie vlastných kolekcií oblečenia ju zamestnáva vo väčšine času. Kľúčom k úspechu je podľa nej vytrvalosť, zodpovednosť a stanovenie si cieľov na každý deň.

Ľudia by ma opísali ako zodpovednú a duševne vyrovnanú. V konečnom dôsledku by povedali, že som dieťa šťasteny. Dodnes to považujem za veľmi pravdivú a aktuálnu definíciu seba samej. Špeciálne v tejto dobe, v ktorej je všetko tak ľahko nahraditeľné a vzniká nespočetné množstvo stresových situácií. Som šťastná, že som si dodnes ponechala tieto charakterové črty,“ tvrdí vo svojom článku.

Pri práci ju podporuje najmä rodina

Napriek množstvu aktivít zvláda Pamela takmer všetky pracovné záležitosti svojpomocne. Spolu s bratom Denisom spravujú aplikáciu Pam app, v ktorej uverejňujú zdravé recepty, tréningové plány alebo príspevky zamerané na zdravý životný štýl. jej recepty si taktiež môžete vyhľadať v jej vlastnej kuchárke, ktorá je dostupná v nemeckej a anglickej verzii.

S vlastnou kolekciou oblečenia NA-KD pomáha Pamele mama Manuela. Spoločne navrhujú krásne a svieže kúsky, ktoré sú už na prvý pohľad príznačné pre fitneskin jednoduchý dievčenský štýl.

Náročný život influencerky, fitnesky, návrhárky či food blogerky si vyžaduje veľké množstvo kreativity a nápaditosti. Napriek tomu je jej Instagram zaplnený množstvom krásnych dychberúcich fotografií, na ktorých má mladá kráska vždy žiarivý úsmev. Z dovolenky si však namiesto suveníru vždy prinesie cvičebné video zdobené rozprávkovými exotickými scenériami.

Pamela Reif je v skratke multitalentovaná kráska, ktorá si zaslúži náš obdiv. Či už sa rozhodneš variť alebo cvičiť spoločne s ňou, vedz, že je to správny krok na ceste k zdravému životnému štýlu.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame