Kto je Mirka Pikolová? Talentovaná miss má krásy na rozdávanie, hrdé rómske korene nezaprie

Mirka Pikolová

Kto je Mirka Pikolová? (Zdroj: Instagram/mirka.pikolova)

#Mirka Pikolová je mladá modelka z Čiech, ktorá je právom hrdá na svoj rómsky pôvod. Do povedomia ľudí sa dostala najmä vďaka účasti v súťaži Česká Miss, ale väčšina ľudí ju pozná práve z populárnej show Love Island. Okrem modelingu sa aktívne venuje influencerstvu, herectvu aj tancu.

VIZITKA

Celé meno a priezvisko: Miroslava Pikolová
Dátum a miesto narodenia: 7. 7. 1994, Praha
Charakteristika: modelka, influencerka, herečka, speváčka

Ako tanečnica počas života skúsila viaceré druhy tancov. V roku 2005 získala prvé miesto v kategórii hiphop na majstrovstvách sveta, ktoré sa konali v Nemecku. Na siedmom mieste skončila na majstrovstvách Európy, ktoré sa konali v Dánsku.

Za svoje najväčšie životné úspechy považuje aj účinkovanie v muzikáloch Casanova v produkcii Filipa Renča. Účinkovala v muzikáli Mata Hari a dokonca sa jej podarilo natočiť reklamy s modelkou z Victoria’s Secret. Vystupovala aj v českej verzii show Tvoja tvár znie povedome.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mirka Pikolová (@mirka.pikolova)

Vidieť si ju však mohol aj vo videoklipoch rôznych hudobníkov, napríklad Jana Bendiga alebo Bena Cristovaa. Mirke jednoznačne sexepíl nechýba. Ale to nie je všetko, čo jej osobnosť ponúka. Zaujímavosťou je, že v tínedžerskom veku s Janom Bendigom dokonca tvorila pár.

Vtedy ešte nevedela, že Jan má inú sexuálnu orientáciu. V rozhovoroch prezradila, že ju jeho priznanie zabolelo, ale po rokoch sa s tým vysporiadala a ostali veľmi dobrými priateľmi.

Hoci sa jej lásku na ostrove v reality show Love Island nepodarilo nájsť, krátko na to po návrate domov si našla partnera. Údajne malo ísť o fitness trénera z Prahy. Mirka si však súkromie starostlivo stráži a nevie sa o jej osobnom živote veľa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mirka Pikolová (@mirka.pikolova)

V súťaži Miss Princess of the World a Miss Czech Press sa umiestnila na prvom mieste. Taktiež vyhrala Miss Roma 2011. Zúčastnila sa i Top model Of the year, Supermiss či dokonca Česká Miss, kde sa prebojovala do semifinále. Pravidelne cestuje po svete na rôzne fotenia, podarilo sa jej dostať sa aj na titulku Playboya.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Dal by si si tetovanie na čelo? Táto influencerka to údajne spravila, takáto bizarnosť zdobí jej tvár!

Voľný čas venuje domácnosti. Rada niečo upečie, navarí alebo si zahrá kartové hry. Je krásna, talentovaná a netají sa tým, odkiaľ pochádza. Absolvovala tanečné konzervatórium a v jednom z rozhovorov sa vyjadrila, že vzdelanie je pre ňu v živote mimoriadne dôležité. Rozhodne o nej budeš v budúcnosti ešte veľa počuť!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame