Kto je Karina Qayumová? Kučeravú krásku poznáš zo seriálu Oteckovia, žne aj športové úspechy

instagram.com/ karinkaqayumova

#Pochádza z Trnavy a preslávila sa najmä vďaka účinkovaniu v seriáli Oteckovia. Reč je o mladej herečke Karine Qayumovej. Málokto o nej možno vie, že je aj úspešnou športovkyňou. Od piatich rokov sa totiž venuje plávaniu.

Vlastným menom: Karina Qayumová
Dátum narodenia: 16.02.2006
Mesto: Trnava
Charakteristika: herečka
Instagram: 145k Followerov

Plavkyňa

Karina Qayumová má síce len šestnásť rokov, no okrem toho, že hrá, je tiež úspešnou športovkyňou. Od piatich rokov sa venuje plávaniu a od ôsmych rokov pretekala v klube STU Trnava. V rámci slovenských plaveckých súťaží získala 24 zlatých, 25 strieborných a 24 bronzových medailí.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Karina Qayumová (@karinkaqayumova),

Čert nikdy nespí

Pred štyrmi rokmi účinkovala Karina Qayumová v projekte televízie JOJ s názvom Čert nikdy nespí. Išlo o slovenský poviedkový seriál, pri ktorom sa jeho režisér Albert Vlk inšpiroval výlučne diváckymi námetmi.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Karina Qayumová (@karinkaqayumova),

Hviezda seriálu Oteckovia

Už od desiatich rokov chodila Karina na kasting seriálu Oteckovia. Hrať v oteckoch začala v jedenástich a vydržalo jej to doteraz. V Oteckoch hrá postavu Niny, pubertiačku a najstaršiu dcéru Mareka (Vladimír Kobielsky) a Tamary (Zuzana Mauréry).

Karin si dokonca zahrala aj v klipe hudobného producenta Marka Danna či v klipe Dominiky Mirgovej a Adissa. O mladej herečke rozhodne budeme ešte veľa počuť, ešte je len na začiatku svojej kariéry.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Karina Qayumová (@karinkaqayumova),

Mladučká herečka by sa v budúcnosti chcela presadiť viac nielen u nás, ale aj v zahraničí. Už teraz však možno povedať, že vďaka svojmu intelektu, nadaniu, talentu a nepochybne aj príjemnému vzhľadu bude v budúcnosti dozaista roky valcovať najúspešnejšie filmové plátna.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Karina Qayumová (@karinkaqayumova)


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: youtube.com, detskiherci.sk, facebook.com, instagram.com, oteckovia.markiza.sk
Odporúčame