Kto je Jana Hrmová? Mnohí ju poznajú z Farmy, dnes je hlavne sledovanou youtuberkou a influencerkou

facebook.com/Jana Hrmová

#Jana Hrmová sa preslávila najmä v reality show Farma, kde účinkovala v roku 2013 ako osemnásťročná. Aj napriek tomu, že súťaž nevyhrala, po návrate domov sa začala venovať videám z oblasti krásy a módy. Dnes má tak na Youtube kanál s názvom janahrmi, ktorý si založila v roku 2014.

Vizitka:

Vlastným menom: Jana Hrmová
Známa ako: janahrmi
Dátum narodenia: 18. august 1994
Mesto: Bratislava
Charakteristika: youtuberka, influencerka
Prvé video na kanáli janarhmi: Farmárske Chubby Bunny
Najsledovanejšie video na kanáli janahrmi: Ako si holím tvár
Youtube: 92k followerov
Instagram: 208k followerov

2013 – Účinkovanie v reality show Farma

Jana Hrmová bola v roku 2013 v reality show Farma, kde sa prihlásila ako osemnásťročná. Na Farme skončila piata, pričom túto štvrtú sériu vyhral vtedy dvadsaťročný Pavol „Paco“ Styk. Jana bola na Farme veľmi kontroverznou osobnosťou, nebála sa nahoty a raz za čas sa neviazane zabávala.

2014 – Založenie kanála na Youtube

Po skončení Farmy 4 si Jana Hrmová založila youtube kanál, ktorý v súčasnosti sleduje viac ako sedemdesiat tisíc ľudí. Prvým videom na kanáli janahrmi bolo Farmárske Chubby Bunny. V tomto videu Jana spoločne s exfarmárom Štefanom Vojtekom divákom predviedli slávne Chubby Bunny, ktorého cieľom je dať si do úsť čo najviac cukríkov marshmellow.

2016 – Natáčanie beauty videí

Aj napriek tomu, že si Jana založila youtube kanál už v roku 2014, pravidelne naň začala pridávať videá až o dva roky neskôr. Boli to najmä tipy a triky z oblasti krásy. Tej sa venuje dodnes.

2018 – Favoriti

V roku 2018 začala Jana vydávať na svojom kanáli sériu videí, ktoré spadajú do kategórie Favoriti. V týchto videách fanúšikom ukazuje svoje obľúbené, ale aj neobľúbené produkty, či už z dekoratívnej kozmetiky alebo iné produkty.

2019/2020 – Pravidelné pridávanie beauty videí a vlogov

Jana rozbehla svoju kariéru youtuberky naplno. Od minulého roka pridáva na svoj kanál videá na rôzne témy pravidelne. Okrem beauty videí pridáva na kanál aj vlogy z rôznych dovoleniek či výletov, nákupy, novinky či testy mejkapov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jana Hrmová (@janahrmi),

2021/2022: Nový vzťah a príspevky o fitness

Janka sa okrem makeupu začala venovať aj zdravému životnému štýlu a cvičeniu. Na svojej postave pravidelne a tvrdo pracuje a s fanúšikmi sa delí nielen o nádherné fotky v outfitoch či spodnej bielizni, ale aj o progres v tvarovaní postavy, ktorý je po dlhom čase konzistentného cvičenia jasne viditeľný. Rada si pripravuje aj chutné a nutrične bohaté jedlá, ktoré pridáva na svoj ďalší instagramový účet s názvom @jh.fitlife.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jana Hrmová (@janahrmi)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jana Hrmová (@janahrmi)

Obľúbená makeup blogerka vyzerá lepšie, než kedykoľvek predtým a my to milujeme! Môže za to azda aj nový vzťah, v ktorom sympatická brunetka momentálne zotrváva? Aj keď fanúšikovia neboli zvyknutí na mužskú spoločnosť po Jankinom boku, o jej novom priateľovi istotne chcú vedieť čo najviac.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jana Hrmová (@janahrmi)

Jeho identita je však zatiaľ tajná a jediné, čo sa vie, je len to, že je Slovák a že pravdepodobne žije v Dubaji, kam ho chodí známka blogerka pravidelne navštevovať. To, že si jedna z najúspešnejších slovenských influenceriek stráži súkromie, je o nej už dlho známe, a tak sa o záhadnom mužovi dozvedáme len málo.


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame