Kto je Denisa Vyšňovská? Hviezda Tik Toku v minulosti získala aj korunku kráľovnej krásy

Denisa Vyšňovská

Vieš, kto je Denisa Vyšňovská? (Zdroj: Instagram/denisa.vysnovska)

#Jej vtipné videá na Tik Toku, či dokonalé outfity na Instagrame sledujú tisíce ľudí po celom svete. Napriek tomu, že pred rokmi získala Denisa Vyšňovská korunku kráľovnej krásy v súťaži Miss Universe, modeling ju neohúril natoľko, aby v ňom pokračovala aj v budúcnosti. Dnes je z krásnej Prievidžanky hviezda sociálnych sietí, ktorá chce okrem kvalitných príspevkov ľuďom ukázať aj správny životný štýl.

Vizitka:

Meno: Denisa Vyšňovská
Prezývka: Dede
Bydlisko: Bratislava
Charakteristika: modelka, influencerka, víťazka Miss Universe
Instagram: 35 tisíc followerov
TikTok: 199K followerov

Splnila si sen

Vyhrať korunku kráľovnej krásy je od mala snom tisícok dievčat po celom svete. Kým väčšina z nich od sna postupne upustí, nájdu sa aj také, ktoré si za ním aj po rokoch vytrvalo idú. Jednou z nich je aj „Dede“ Vyšňovská, ktorá súťaže Miss sledovala v televízií už od detstva. Prelom prišiel v roku 2015, kedy sa rozhodla prihlásiť do Miss Universe. Napriek tomu, že vo finále nepatrila medzi najväčšie favoritky, nakoniec si získala nielen srdcia porotcov, ale aj divákov. V momente, keď započula svoje meno, nedokázala zadržať emócie a na pódiu sa rozplakala. Splnil sa jej tak detský sen a nielenže sa stala najkrajšou Slovenkou pre daný rok, ale získala aj šancu reprezentovať krajinu na celosvetovej súťaži Miss Universe, ktorá sa v roku 2015 konala v Las Vegas.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Denisa „DeDe“ Vysnovska (@denisa.vysnovska)

Modeling ju nezaujal

Po súťaži sa krásnej brunetke postupne začali čoraz viac otvárať dvere do sveta modelingu. Tomu sa Denisa chcela venovať už od základnej školy, no nakoniec sa rozhodla pre úplne iné odvetvie. Podľa jej slov bolo v tom čase najväčším problémom vycestovanie na niekoľko mesiacov do zahraničia. Okrem toho, že by pravdepodobne musela prerušiť štúdium, si v tom čase ani nevedela predstaviť život vo veľkomeste ďaleko od kamarátov a rodiny.

Napriek tomu, že sa do sveta modelingu ponoriť nechcela, úplne sa mu nakoniec nevyhla, keďže bola súčasťou niekoľkých hneď módnych prehliadok či fotení. V súčasnosti je so svojou prácou spokojná, a to, že sa nestala svetoznámou modelkou vôbec neľutuje.


ROZHOVOR Bývalá misska vyvracia predsudky: Denisa dnes inšpiruje desaťtisíce ľudí


Inšpiruje módou

Aj keď Denisa nepredvádza desiatky módnych kúskov na svetových mólach, baby inšpiruje v obliekaní na svojom Instagrame. Najprv na svoj profil zavesila iba zopár fotiek v rôznych outfitoch, pričom vôbec netušila, aký úspech jej príspevky získajú. Postupne sa foteniu začala venovať čoraz viac a z jej súkromného profilu sa stala platforma, ktorá inšpiruje v obliekaní desiatky dievčat nielen na Slovensku, ale aj vo svete.

Za dokonalými snímkami mladej influencerky sa skrývajú niekedy aj hodiny plánovania. Vymyslieť kde a ako bude fotiť, aký outfit si oblečie, či následná úprava fotky do finálnej podoby Dede niekedy zaberie aj 6 hodín. Keďže je veľkou idealistkou, na fotkách musí všetko do posledného detailu sedieť. Prostredníctvom svojich príspevkov sa však nesnaží ukázať iba „ideálne“ outfity, ale taktiež šíriť osvetu ohľadom slow fashion módy či zerowaste obchodov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Denisa „DeDe“ Vysnovska (@denisa.vysnovska)

Hviezda Tik Toku

Kým na Instagrame oslovuje svojimi príspevkami predovšetkým dievčatá, na Tik Toku jej vtipné videá sleduje širšie spektrum divákov. O tejto aplikácií si najskôr myslela, že je určená pre deti, neskôr ale názor zmenila a nahrávanie videí ju začalo nesmierne baviť. Postupne sa na jej účte začalo objavovať čoraz viac vtipných videí zo života, ktoré začali oslovovať nielen Slovákov, ale aj u ľudí v zahraničí. V súčasnosti ju na tejto platforme sleduje už skoro 200 tisíc používateľov. Ako sama hovorí, teší ju, že práve na nej môže naplno vypustiť svoje detské “ja” a vyblázniť sa.

@denisa.vysnovskaWait for it… 😭😂 Aké budete mať vysvedčenie? 🤪 Sleduj môj IG: denisa.vysnovska 😍 #foryou #foru #comedy #slovakia #viral #exam #foryoupage #DeDe♬ original sound – denisa.vysnovska

Napriek tomu, že sociálne siete sú často podceňované a mnohí ich berú ako stratu času, Denisu podľa jej slov naučili veľmi veľa. Najväčší prínos vidí v priebojnosti či strategickom plánovaní. Pri tvorbe inšpiratívnych fotiek sa taktiež naučila zameriavať na detaily. Za svoju prácu si v roku 2019 vyslúžila aj ocenenia za najlepšie sociálne siete roka na odovzdávaní cien Superbloger 2019.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame