Kto bude nový James Bond? Meno herca, na ktorom sa zhodli fanúšikovia, ťa prekvapí

Zdá sa, že fanúšikovia majú jasno v tom, kto by mal hrať nového Jamesa Bonda (Zdroj: commons.wikimedia/Aashish Rao)

#Doteraz posledná bondovka Nie je čas zomrieť je poslednou aj pre Daniela Craiga. Ten sa v posledných filmoch o Jamesovi Bondovi ukázal ako naozaj dobrou voľbou, jeho Bond si išiel vlastnou cestou a aj vlastnou osobnosťou. No a kto si zahrá agenta 007 v najnovšom filme? Okolo 3500 fanúšikov bolo vyzvaných, aby vyjadrili svoj názor. Ak chceš vedieť, kto sa v rebríčku možných kandidátov dostal na úplný vrchol, čítaj ďalej.

Tesný víťaz

Podľa anglických fanúšikov by sa novým Jamesom Bondom mal stať herec Idris Elba. Predbehol tak aj Toma Hardyho, ktorý bol doteraz jasnou voľbou na stvárnenie agenta, ktorý dnes, a zrejme ani v budúcnosti, len tak neumrie. V hlasovaní Elba získal 17,5 percenta, zatiaľ čo druhý Hardy 16,6 percenta. Henry Cavill, ktorý je pre mnohých tiež ideálnym predstaviteľom Bonda, skončil na tretej priečke s 16,5 percentami.

Tí, ktorí by niektorého z týchto troch hercov radi videli v tejto úlohe, však zrejme ostali sklamaní. Producenti série filmov o agentovi 007 totiž už dávnejšie vyhlásili, že najnovší predstaviteľ by mal mať okolo tridsiatky a mal by byť schopný venovať svoj herecký čas Bondovi najbližších desať rokov. Z tohto pohľadu sa javí ako možným kandidátom 33-ročný Aaron Taylor-Johnson, ktorý však nedávno odmietol svoju účasť na kastingu.

O najobľúbenejšom predstaviteľovi neohrozeného agenta majú anglickí fanúšikovia jasnú predstavu (Zdroj: Flickr/Johan Oomen)

Ktorý Bond je tým najobľúbenejším?

Fanúšikovia tiež dostali možnosť zvoliť si svoj najobľúbenejší film s Jamesom Bondom. Asi ťa neprekvapí, že na vrchol rebríčka sa dostal Skyfall z roku 2012 so 17,5 percentami. S náskokom tak predbehol klasiku Goldfinger so Seanom Connerym. Tento film totiž získal len 8,5 percenta. Ako tretia skončila posledná bondovka Nie je čas zomrieť. Hoci Sean Connery je pre mnohých stále tým najlepším Bondom, Nikdy nehovor nikdy z roku 1983, sa podľa hlasovania stal vôbec najhorším filmom série.

No a ako sú na tom samotný herci, ktorí agenta doteraz hrali? Jasným víťazom sa stal Sean Connery, ktorý získal až 39,7 percenta. Druhý skončil Daniel Craig s 29,1 percentami, no a trojku uzatvára Roger Moore s 14,7 percentami.

Sleduj náš TikTok

 

Zdroj: hashtag.sk, nme.com
Odporúčame