Košičan, ktorý pocítil slávu v Amerike, začína novú kapitolu: Otvoril si pizzériu

Košičan, ktorý pocítil slávu v Amerike, začína novú kapitolu: Otvoril si pizzériu (Zdroj: Unplash.com/Shourav Sheikh)

#Podľa mňa si aj ty videl aspoň jedno jeho video. Šikovný rodák zo Slovenska sa preslávil za veľkou mlákou. Svojimi videami spôsobil veľakrát rozruch. Jeho partia kamarátov je stále pri ňom a videá s nimi ťa určite pobavia. Poď zistiť, s akým biznisom začína teraz.

David Dobrik, známy YouTuber, ktorý má na sociálnej platforme YouTube 18,1 milióna sledovateľov, si po novom otvoril svoju vlastnú pizzériu. Nie, žeby to potreboval k svojmu živobytiu. Jeho čistý majetok bol v novembri 2022 vyčíslený na 20 miliónov dolárov. Aj napriek tomu, že v priebehu minulého roka si prešiel obvineniami od jeho bývalých priateľov. Práve tí ho obvinili zo sexuálneho zneužívania žien na svojich videách. Dobrik sa po svojej odmlke vrátil späť. Viacero firiem s ním aj skončilo partnerstvo, no ako môžeš vidieť, postaral sa o seba sám. Informoval o tom portál nbcnews.com.

 

Dvadsaťšesť ročný David si dal v roku 2020 aj na svoju značku Doughbrik ochrannú známku. Tak sa začala jeho nová hviezdna pizzéria Doughbrik’s Pizza, ktorú nájdeš na Sunset Boulevard v západnom Hollowoode. Novú senzáciu otvoril 12. novembra o 13:00. Jeho fanúšikovia sa dokonca rozhodli stanovať pred reštauráciou. Hlad alebo takáto celebrita vás donúti aj k stanovaniu.

Do nového biznisu nešiel sám. V novej pizzérii dôveruje aj svojmu dlhoročnému priateľovi Iľjovi Fedorovičovi. Ponúkať budú zatiaľ dva druhy pizze. Tie na svojom Instagrame opísal ako najjemnejšie, najsyrovejšie a ich cesto je vraj najlepšie v meste. Okrem iného tam nájdeš aj nápoje a zmrzlinu, ktorá patrí skoro do každého podniku v Amerike. Možno si čakal, že otvorenie uviedol nejako špeciálne, no jemu stačili modré rifle, ležerná mikina a šiltovka. Samozrejme, všetko oblečenie nieslo značku novej reštaurácie.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame