Košeľové trendy: Na rande aj do mesta, ktoré sú teraz najviac in?

košeľa

Ktorá košeľa ťa zaujme? (Zdroj: Unsplash/ dave-goudreau)

#Košeľa je must-have v každom mužskom šatníku, a to vôbec nehovoríme len o tých elegantných, ktoré si musíš navliecť na rodinnú oslavu. Košeľa je kúsok, ktorý dáva tvojmu šatníku úplne novú šťavu. Ozvláštniš ňou navyše aj klasiku, akou sú nohavice a tričko. Ktorú si dnes vyberieš?

K vode

Košele sú ideálny kúsok k vode, do teplého počasia a na dovolenku. Prehodíš si ju k plavkám alebo kraťasom a vyzeráš dobre aj bez veľkého stajlovania. Pozeraj hlavne po vzdušných a ľahkých materiáloch, ktoré sa nekrčia. Výnimka je ľan. Aj keď na prvý pohľad vyzerá veľmi hrubo, dobre chladí. Je to väčšia investícia, ale za to vydrží roky. Čo sa týka vzorov a farieb, tak sa neboj aj experimentovať. Pokojne zvoľ niečo výraznejšie a daj sa do dovolenkovej nálady. Palmy, ananásy, plameniaky, všetko takéto je vítané.

Elegantná košeľa nie len do spoločnosti

Predsa len spomenieme aj tie elegantné košele. Aj niečo také sa patrí mať v šatníku a ani nevieš, kedy ju budeš potrebovať. Chlap v košeli je neodolateľný. Neboj sa ju nosiť aj na bežnejšie udalosti ako je napríklad rande. Na ženu rozhodne urobíš dojem a zároveň jej ukážeš, že je pre teba dôležitá. Ani pri elegantných košeliach nemusíš ostať pri jednoduchosti. Pásiky alebo bodky sú stále vhodné na semi-formálnu príležitosť. Niekedy je dobré investovať do jedného kvalitnejšieho kúsku, ktorý ti vydrží dlhšie.

Károvaná klasika

Toto je úplná klasika. Kárované košele sú vždy dobrý nápad. Oživia aj ten najnudnejší outfit. Daj si pokojne rifle, biele tričko a košeľu a máš to. Pravému minimalistovi stačí dostatok bielych tričiek a košieľ. Mysli ale na to, že tento vzor je veľmi casual a nehodí sa na formálnejšie udalosti. Je ideálny na bežný deň. Doporučujeme ti mať nejakú hrubšiu flanelovú na chladné večery, a potom ďalšiu z priedušnejšieho materiálu.

károvaná košeľa
Károvaná je vždy dobrý nápad (Zdroj: Unsplash/sincerely-media)

 

Pri džínsovej pozor na odtieň

Džínsové košele sú zlatý stred medzi károvanými košeľami a tými formálnymi. Vyzerajú dobre, ale dávaj si pozor, aby košeľa a rifle neboli v rovnakom tóne farby. Dokopy to naozaj nefunguje. Veľkou výhodou je, že sa nekrčia. Pokiaľ jednu ešte nemáš, určite si ju zaobstaraj.

Aj na chladnejšie večery

V poslednej dobe našu pozornosť získali košele, ktoré nie sú tak uplne košeľami, aj keď tak vyzerajú. Sú hrubšie a sú skôr ako bundy. Vďaka nim budeš vyzerať veľmi trendy aj v jeseni alebo keď sa ochladí. Pokiaľ je toto tvoj štýl, tak si ich rozhodne zamiluješ tak ako my.

 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame