Byť príkladom pre mladšieho súrodenca nie je vždy ľahké: Dievčina sa prerátala, bráško ju zotrel jedinou vetou!

Pokiaľ máš mladšieho brata alebo sestru tak iste vieš, že dokážu byť niekedy pekne otravní (Zdroj: Instagram/realcamillaara)

#Žabomyšie vojny medzi súrodencami sú niečo, čo je známe takmer každému. Pokiaľ máš mladšieho brata alebo sestru tak iste vieš, že dokážu byť niekedy pekne otravní. Svoje o tom vie aj istá influencerka a OnlyFans modelka, ktorá sa snažila ísť svojmu bratovi príkladom. Namiesto uznania či poučenia ju poriadne zotrel jedinou frázou. Narážal na jej prácu…

Neúspech v Squid Game, zažiarila na OnlyFans

Influencerka a OnlyFans modelka sa preslávila v online priestore po tom, čo zažiarila v showke youtubera MrBeasta, Squid Game in real life. V hre pôsobila pod číslom 067, a hoci show nevyhrala, nazbierala si slušnú fanúšikovskú základňu na svojom Instagrame – vyšplhala sa až na číslo cez 700-tisíc, vďaka čomu začala pôsobiť aj na známej platforme OnlyFans.

„Vychovávať“ mladšieho súrodenca sa neoplatí

Camilla Araujo sa podelila s verejnosťou o bizarnú scénu zo svojho súkromia. V podcaste Tailor Beats sa priznala k situácií, ktorú zažila so svojim mladším bratom. Tomu sa snažila ísť príkladom a karhala ho za známky v škole, no na oplátku od neho schytala výčitku, ktorá sa týkala jej práce.

@blkdavincicreations #blkdavinci #viraltiktok #fyp #viralvideotiktok #video #videoviral #foryourpage ♬ original sound – BLKDaVinci

 

Rodinné intrigy

V spomínanom podcaste sa modelka konfrontovala so svojím bratom o tom, že je dobrou sestrou. Ten sa, samozrejme, nedal a uviedol, že je na neho občas zlá. Camilla to nepoprela, skôr sa priznala. „Som na teba zlá vtedy, keď prepadáš,“ obhájila sa za mikrofónom.

Slová do bitky rozpútali menšiu súrodeneckú šarvátku, ktorá vyústila do sporu o to, či je Dčko dobrá alebo zlá známka. Brata sa pokúšala moralizovať tým, že ona mala vždy samé „áčka“. To ho, pochopiteľne, rozčúlilo.

Všade samé výčitky

„Tvoje kariéra je založená na OnlyFans, nehovor nezmysli. Predávaš svoje fotky. Fotky čohokoľvek... K čomu ti teda bolo štúdium?“ rozčuľoval sa brat influencerky. Tá zostala po týchto slovách ako obarená.

Z videa sa razom stal virál a nazbieralo milióny vzhliadnutí. Brat sa jej neskôr v príspevku na Instagrame ospravedlnil a situáciu vysvetlil. „Bol som na ňu nahnevaný, pretože hovorila o niečom, čo sa ma dotklo,“ uviedol.

A post shared by camilla araujo (@realcamillaara)

„Ako na neho môžem mať zlý vplyv, keď mu hovorím, aby bol lepší ako ja? Všetci len hľadáte niečo, čo môžete komentovať. Hovorím mu, aby mal lepšie známky, išiel na výšku a niečo dosiahol,“ obhajovala sa modelka.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame
Čítať viac