Konex ťa na koniec leta osvieži a pobaví songom „TAM KAM TY“

Konex je známy tým, že rád v hudbe experimentuje. Talentovaný rapper a producent má dostatočnú odvahu, aby skúšal nové spôsoby, štýly či trendy. My tu v tomto ohľade samozrejme fandíme. Iné to nie je ani v tomto prípade. Poď si dať jeho fresh novinku „TAM KAM TY“, ktorá má veľký potenciál na to, aby si získala aj teba. Jedná sa o kladbu, ktorá ťa nenechá chladného a v istom ohľade ťa aj pobaví. 

Konex ponúka svieži track

Leto sa chýli pomaly, ale isto ku koncu, čo si uvedomujeme všetci. Vie to aj Konex, ktorý nechce, aby ktokoľvek z vás klesal na duchu. Vydal preto song „TAM KAM TY“, v ktorom vás dostane do pohody a v momentoch aj pobaví. Na svojom profile na sociálnej sieti Instagram pridal video, ktoré nemá zmysel, aby sme bližšie popisovali. Rovno si ho radšej pustite.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Konex (@konex)

A čo samotná skladba „TAM KAM TY“ ? Môžeme pokojne napísať, že bývalý člen českého labelu MILION PLUS opäť posúva svoju tvorbu o kúsok niekam inam, ako sme doteraz boli zvyknutí. Tento track znie inak, znie dobre a znie zaujímavo. To rozhodne bol jeden z Konexových cieľov.

Samotný interpret odkázal ľuďom prostredníctvom sociálnych sietí, aby si tento song užili. Pevne veríme, že ste tak urobili aj vy.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/konex

Odporúčame