Koncert, aký východné Slovensko ešte nezažilo: Do Prešova príde Eminem!

Foto: Facebook/Eminem

#Východniari, držte si klobúky, Bratislavčania, zapisujte do diárov. Marec 2019 je mesiacom, kedy do metropoly východu zavíta v rámci svojho Kamikaze tour svetoznámy raper Eminem!

O túto udalosť prejavili Slováci obrovský záujem. Na Facebooku sa dokonca strhla búrlivá diskusia. V hviezdnom tíme Eminema je aj Lukáš, ktorý ale aktuálne rieši vážny problém, dopravu pre rapera. „Ľudia, písal mi práve Eminem, či by mohol niekto po neho prísť na autobusovú stanicu, lebo organizátor musí ísť meniť vzduchový filter vtedy…“ Iní mu naopak ponúkajú svoj dom a chcú rapera u seba ubytovať. Zatiaľ čo sa niektorí radujú, iní majú oči pre plač. „Dpc teraz keď som kúpil lístky na Beyoncé v Kysaku“ uviedol Edemkár Košický.

Perfektne na to zareagovala aj Kultúra v Prešove. „Sme veľmi radi, že Prešov navštívi takáto významná osobnosť. Predsa len už ubehol nejaký ten čas odkedy mali Beatles, Metalica a Queen svoj trojkoncert v neďalekých Medzilaborciach. Taktiež sa k nám doniesla správa o tom, že Eminem chce prísť na koncert vlakom slovenských železníc, no to sa snažíme jeho manažérovi vyhovoriť, keďže by sa mohlo pokojne stať, že do Prešova by nakoniec došiel iba rušeň.“ 

Foto: Facebook/Eminem // Prešov, Mestská hala

Zohnať lístky na tento koncert nie je problém, vo facebookovej skupine Eminem // Prešov, Mestská hala sa ponúkajú jedna radosť. Tak čo, pôjdete sa pozrieť na autora hitov Stan či Love The Way You Lie osobne?

P.S.: Veríme, že naši čitatelia sú inteligentní jedinci so zdravým zmyslom pre humor a pochopia, že sa jedna iba o srandu.

 

Odporúčame