Dávka romantiky bez hraníc: Príbeh o tom, že skutočná láska môže byť netypická

Pokiaľ hľadáš nejaké nie príliš tradičné, no oddychové čítanie, túto knihu ti rozhodne odporúčame (Zdroj: Freepik/freepik)

#Ako už určite vieš, láska nepozná hranice – dokonca ani v literatúre. Ak máš chuť na príjemné oddychové čítanie plné lásky, máme pre teba jeden tip. Siahni po netradičnom zamilovanom príbehu, ktorý nenechá jediné oko suché.

Láska bez hraníc

Príbeh odzrkadľuje obraz dvoch mladých ľudí, ktorí svojimi citmi takmer ohrozia fungovanie dvoch krajín. Syn prezidentky Spojených štátov amerických sympatizuje s britským princom Henrym, čo sa nestretne s pochopením.

Kauza sa prevalí na verejnosť po zverejnení fotiek z kráľovskej svadby. Mladá dvojica sa okamžite stane terčom bulvárnej pozornosti, čo prináša problém pre vzťahy dvoch významných krajín. Mladý pár musí čeliť neprajníkom, ktorí sa hrnú z každej strany – z politického, kráľovského, ale aj súkromného prostredia.

Kontroverzná téma

Knižka s názvom Červená, biela a kráľovská modrá od autorky Casey McQuiston, ktorá sa stala predlohou aj pre rovnomenný film, sa orientuje na pomerne kontroverzné témy. Autorka však citlivo a taktne podáva lásku dvoch mužov v súhre s pravidlami komunity LGBT a príbeh podáva s ľahkosťou.

Pokiaľ hľadáš nejaké nie príliš tradičné, no oddychové čítanie, túto knihu ti rozhodne odporúčame. Skvelé spracovanie a autorkin štýl ti ponúknu zaujímavý pohľad na túto oblasť spoločnosti, ktorá je našou bežnou súčasťou.

(Zdroj: Martinus.sk)

Ak sa chceš do príbehu naplno ponoriť, knihu si môžeš kúpiť TU!

Z recenzií čitateľov vyberáme

„Táto knižka určite nie je vhodná iba pre queer čitateľov alebo členov tejto komunity, ale rozhodne pre všetkých, ktorí majú radi pohodové knihy, ktoré pohladia na duši a vyčaria úsmev na tvári. Príjemná oddychovka, pri ktorej sa rozhodne nudiť nebudete a sem tam sa aj začervenáte.“

(Mária Strýčková, zákazníčka Martinus.sk)

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk, Martinus.sk
Odporúčame