Fanúšikovia komiksových svetov sú vo vytržení: Batman vstupuje do hry Fortnite!

Odznak s logom Batmana

Batman vstupuje do sveta Fortnite (Zdroj: Unsplasj/Obi Onyeador)

#Udalosť roku – šesťdielna miniséria, v ktorej sa Batman spolu s Catwoman a ďalšími postavami dostanú trhlinou v priestore do sveta Fortnite. Do sveta, kde je nielen množstvo neľútostných a šialených protivníkov, ale v ktorom neplatia žiadne pravidlá. A ťažko sa hľadá cesta von, keď nemáte žiadne spomienky na minulosť, nemôžete hovoriť a na vyriešenie záhady máte len 22 minút, potom sa všetko vymaže, vrátane vašej pamäte a boj začína od začiatku!

Každý komiks obsahuje unikátny kód, ktorý ti odomkne skvelé bonusy pre hru. Ak nazbieraš všetkých šesť kódov, získaš epickú batmanovskú výzbroj! Pusti sa do hry ešte dnes, zaručene si prídeš na svoje.

Christos Gage a Christian Duce – Batman/Fortnite: Bod nula
Vydavateľstvo:
Crew
Rok vydania: 2021
Žáner: Komiks
Odporúčaná cena: 3,71 eur.

Batman/Fortnite: Bod nula 1

Bonus pre hru: špeciálny oblek pre Harley Quinn!

Batman/Fortnite: Bod nula 2

Bonus pre hru: Batmanov špeciálny klzák!

Batman/Fortnite: Bod nula 3

Batman verzus Snake Eyes! Dvaja úžasní bojovníci sa stretávajú a majú 22 minút na to, aby sa navzájom zničili. Kto tento krvilačný súboj vyhrá?

Bonus pre hru: špeciálny krompáč pre Catwoman.

Batman/Fortnite: Bod nula 4

Prichádzajú noví bojovníci! Po šokujúcom finále minulého dielu sa začína dávať dohromady skupina bojovníkov. Budú ich schopnosti stačiť na odhalenie tajomstva smrtiacej hry? Alebo dôjde na ďalší vražedný boj?

Bonus pre hru: Deathstrokeov klzák!

Batman/Fortnite: Bod nula 5

Batman, Catwoman, Deathstroke a ďalší hrdinovia sú na stope veľkého tajomstva, je však potrebné sa k nemu prebojovať. Ale pozor! Tu už smrť znamená naozaj konečnú.

Bonus pre hru: Pomstiteľský batoh Harley Quinn!

Batman/Fortnite: Bod nula 6

Dramatické finále! Podarí sa hrdinom z tajuplného ostrova uniknúť? A ak áno, za akú cenu? To sa dozvieš v poslednom zošite tejto veľkolepej minisérie.

Bonus pre hru: Batarangový krompáč!

Zdroj: Martinus.sk
Odporúčame