Veríš na karmu? Tento príbeh ti ukáže, že vďaka nej môže byť aj z obyčajného čističa záchodov nakoniec šťastný a úspešný muž

Kniha Nedotknuteľný sa ti vryje pod kožu!

Kniha Nedotknuteľný sa ti vryje pod kožu! (Zdroj: Unsplash/Daniel Tong)

#Ráhul, chudobný mladík z indického veľkomesta, sa živí čistením verejných toaliet a príležitostným okrádaním turistov. Každý deň prežije tak, akoby mal byť jeho posledným. Niet sa čomu čudovať, je príslušníkom najnižšej spoločenskej vrstvy nedotknuteľných.


Zamilovala sa do učiteľa, po 17 rokoch ju dobehla minulosť: Tento mrazivý príbeh sa ti dostane pod kožu


Svoj bezútešný život sa rozhodne dobrovoľne ukončiť. V osudnú noc sa však stretne so starým mudrcom, ktorý mu poradí, aby si napravil karmu. Až potom sa mu môže začať dariť. Mladík radu prijme, rozhodne sa odčiniť všetky chyby posledných dní a dať si novú šancu. Najväčšou výzvou zostáva vrátenie ukradnutého mobilného telefónu očarujúcej žene, ktorú ani nepozná.

Ráhul sa púšťa na dobrodružnú cestu, na ktorej ho čaká veľa prekvapení a skúšok. To, či sa hlavnému hrdinovi podarí vrátiť telefón neznámej cudzinke, ktorá ho od prvého okamihu opantala, a ako ho cesta do neznámych krajín zmení, sa dozvieš v romanticko- tragickom príbehu o stratách, bezhlavej odvahe, bezodnej nádeji a čírej láske.

Monika Wurm – Nedotknuteľný
Vydavateľ: Fortuna Libri
Počet strán: 592
Rok vydania: 2020
Žáner: Beletria
Odporúčaná cena: 16,11 eur

Kúpte si túto knihu na Martinus.sk!

Kniha Nedotknuteľný
Ráhul, chudobný mladík z indického veľkomesta, sa živí čistením verejných toaliet a príležitostným okrádaním turistov (Zdroj: Martinus)
Zdroj: Martinus
Odporúčame