Nevieš odolať sladkostiam? Vyskúšaj recepty od tejto FIT dvojice – oreo, margot či kinder v zdravej verzii

Známa fitness dvojica vo svojej knihe prináša 100 zdravých chutných receptov. Zdroj: Instagram/@patrisjarabicova)

#Jedinečná FIT dvojica We Lift Together ti prináša knihu pri ktorej zabudneš na nudu v kuchyni. Vďaka týmto chutným receptom si už viac nemusíš odopierať sladkosti a zbytočne sa stresovať s nezmyselnými diétami. Patris a Stanleym sú dôkazom, že aj zdravá strava môže byť nesmierne chutná a pestrá.

Na 160 stranách objavíš až 100 inšpirácií na sladké maškrty, z toho 13 proteínových receptov, 57 bez múky a 30 špaldových. Každý jeden recept je pripravený bez cukru. Všetky recepty sa skladajú z bežne dostupných surovín. Ak si v kuchyni nováčik, nemaj obavy, pretože sa naučíš pripravovať tie najchutnejšie jednoduché recepty nielen pre seba, ale i svojich blízkych.

kuchyňa
Tieto recepty musíš vyskúšať (Zdroj: Unsplash/William)

Ku každému receptu sú vypočítané nutričné hodnoty, vďaka ktorým budeš mať kontrolu nad prijatými kalóriami. Už pri pohľade na fotografie, ktoré sú priložené ku každému receptu sa ti budú zbiehať slinky. Chceš si pochutnať na najznámejších sladkostiach?

Kinder maxi king, oreo lievance, či margot tyčinky bez múky, proteínová palacinková torta, snickers tyčinky, proteínové tiramisu, zdravé makové šúľance alebo špaldové buchty či vianočka a mohli by sme pokračovať ďalej. Tieto všetky dobroty (a je ich ďaleko viac) si už odteraz nemusíš odopierať, ale maškrtiť bez výčitiek.

Patrícia Jarabicová a Stanislav Lužinský – Naše zdravé sladkosti
Vydavateľ: We Lift Together
Počet strán: 160
Rok vydania: 2017
Žáner: Jedlá a nápoje
Odporúčaná cena: 24, 90 eur

Kúp si túto knihu na Martinus.sk!

Kniha Naše zdravé sladkosti
100 fitness receptov, ktoré si obľúbiš aj ty! (Zdroj: Martinus)
Zdroj: Martinus.sk
Odporúčame