Kráľom sociálnych sietí sa môžeš stať aj ty: Stačí postupovať podľa tohto návodu!

kniha ako na siete

Kráľom sociálnych sietí sa môžeš stať aj ty (Zdroj: Unsplash/Mateus Campos Felipe)

#Chceš vedieť sociálne siete využívať vo svoj prospech? Predávať tým, ktorí neprišli nakupovať, a písať pre ľudí, ktorí nechcú čítať? Alebo potrebuješ dať sieťam poriadok a pojem stratégie sociálnych sietí ti zatiaľ nič nehovorí? Prípadne je tvojou najčastejšou otázkou: Čo tam, preboha, mám stále dávať? A ako mám merať, či kampaň funguje? Má vôbec zmysel do sociálnych sietí investovať peniaze? A koľko?

Sociálne siete ti môžu naozaj výrazne pomôcť, ak vieš, ako na ne. Kniha Jak na sítě je vôbec prvá, ktorá popri mnohých čiastkových postupoch a príkladoch z českého i svetového prostredia prináša aj niečo oveľa hlbšie a univerzálnejšie: dômyselný systém pre tvorbu obsahu, pre vyhodnocovanie jeho úspešnosti a pre skvelú komunikáciu s tvojimi súčasnými i potenciálnymi zákazníkmi, klientmi či komunitou.

Žiadne návody už nebudeš potrebovať

A nemusí to byť drahé ani zložité! Autorky knihy už niekoľko rokov pomáhajú prekvitať sociálnym sieťam jednotlivcov, firiem i inštitúcií, medzi ktoré patrili napríklad Hlavné mesto Praha, Česká televízia, PUMA, O2, Akadémia vied Českej republiky, EON a ďalšie. Preškolili 12-tisíc „sockárov“ a presne vedia, na čo sa chcete opýtať. Michelle aj Eliške sa v spolupráci s ilustrátorkou Karolínou Urbánkovou podarilo vytvoriť múdru knihu, ktorá nemá na českom, a trúfame si tvrdiť, že ani na svetovom, trhu obdoby.

Napriek rýchlemu vývoju v oblasti sietí je postavená nadčasovo, číta sa jedným dychom, baví a pritom jednoducho ilustruje kroky, ktoré vás dovedú k úspechu. Je pravdepodobné, že Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn či YouTube budú raz prevalcované modernejšími nástupcami – napriek tomu vďaka ovládnutiu 4 základných princípov budete na všetky zmeny pripravení. Ako na siete je jednoducho nevyhnutná kniha pre všetkých marketérov, freelancerov, podnikateľov a influencerov, ktorí chcú na sociálnych sieťach zažiariť.

Michelle Losekoot a Eliška Vyhnánková – Jak na sítě
Vydavateľstvo: 
Jan Melvil publishing
Rok vydania: 2019
Počet strán: 328
Žáner: Marketing
Odporúčaná cena: 18,43 eur.

Kúp si túto knihu na Martinus.sk!

kniha Jak na sítě
Kniha Jak na sítě ti pomôže ovládnuť sociálne siete (Zdroj: Martinus)

Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: Martinus.sk
Odporúčame