Chlap, ktorý ti počas spánku vyperie oblečenie? Ak sa ti to zdá zvláštne, čítaj ďalej

kniha Iskra

Podmanivý Donovan je takmer dokonalý. V čom je ale háčik?(Zdroj: flickr.com)

#Ak si milovníčkou romantických kníh, ktoré ti rozšíria obzory o dokonalom chlapovi, máme pre teba skvelý knižný tip. Kniha Iskra ti predstaví podmanivého muža Donovana, ktorý je na 99 percent dokonalý. Kde sa však ukrylo to jedno percento?

Zámena batožín

V knihe od Vi Keeland sa stretneš s romancou, ktorá možno spočiatku pôsobí všedne. Časom však prekvitne v nevšednú lásku. Zoznámenie hlavných postáv – Autumn a Donovana – prebieha po návrate z dovolenky, keď si Autumn z letiska omylom vzala cudzí kufor. Nebol to však úplne obyčajný kufor, jeho obsah plný drahých pánskych hodiniek a značkového oblečenia patrí majetnému mužovi.

Prvé stretnutie

Autumn v nádeji, že pán Pracháč bude mať na revanš jej batožinu, zavolá na číslo uvedené na visačke. A skutočne. Majiteľ hlbokého, zamatového hlasu si s hlavnou hrdinkou dohodne stretnutie, aby si mohli zamenené kufre nájsť tých správnych vlastníkov. Pri ich stretnutí sa ukáže, že Donovan nemá iba podmanivý hlas. Nie je vôbec na zahodenie. Všetko na Donovanovi je také príťažlivé, že prvotnej iskre pri stretnutí sa odoláva len veľmi ťažko.

kniha Iskra
Podmanivý Donovan je dokonalý, má to však háčik (Zdroj: martinus.sk)

Autumn si Donovana viac ako len obľúbi. Voči Donovanovmu dokonalému správaniu je však Autumn podozrievavá…

Pozvanie na kávu viedlo k večeri, večera k dezertu a dezert k spoločnému víkendu. Donovan bol zábavný, bystrý a na chlapa, ktorý nosí sedemstodolárové topánky, až prekvapujúco skromný. Spomenula som, že mi vypral oblečenie, kým som spala? Jednoducho pridobrý chlap na to, aby v tom nebol háčik.

Ak chceš objaviť, aké tajomstvá Donovan skrýva, knihu si môžeš zakúpiť priamo TU!

 


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Odporúčame