Šokujúca výhra Kim Kardashian, podarilo sa jej poraziť Hillary Clintonovú: Neuveríš, v čom súťažili

Šokujúca výhra Kim Kardashian, podarilo sa jej poraziť Hillary Clintonovú

Šokujúca výhra Kim Kardashian, podarilo sa jej poraziť Hillary Clintonovú. (Zdroj: flickr.com/Eva Rinaldi)

#Len málokto by nepoznal legendárnu televíznu osobnosť, modelku a podnikateľku Kim Kardashian. Možno si však o nej nevedel, že nie je len peknou tvárou šoubiznisu, ale má aj množstvo vedomostí. Nedávno totiž porazila bývalú prvú dámu USA, ministerku zahraničných vecí a političku Hillary Clintonovú.

Aj ty určite poznáš známu Kim Kardashian, ktorá sa preslávila ako modelka, podnikateľka či ako hviezda televíznej relácie Kardashianky a ich rodina. Len málo ľudí však vie, že v roku 2019 sa rozhodla začať študovať právo a možno práve tieto jej nové vedomosti jej pomohli v súboji proti bývalej prvej dáme USA Hillary Clintonovej.

Ako totiž Hillary Clintonová prezradila, Kim Kardashianovej sa podarilo, počas jednej z epizód Gutsy, ktorú natáčala dcéra bývalej prvej dámy Chelsea Clintonová, zvíťaziť v právnickom kvíze. V ukážke tejto súťaže je vidieť, že Kim aj Hillary majú v rukách bzučiaky počas toho, ako im Chelsea dáva otázky.

A práve spomínanné bzučiaky zapríčinili to, že Kim získala 11 bodov, zatiaľ čo Hillary zinkasovala len 6 bodov. Podľa Chelsea bola totiž jej matka príliš pomalá, a preto nezískala dostatočný počet bodov. Myslím, že potrebuje len zlepšiť reakčný čas,“ poznamenala podľa portálu Independent Chelsea. „Niekedy som videla, že mama vie, aká je odpoveď, ale nestlačí bzučiak včas.“

Hillary však uznala, že ju Kim skutočne ohúrila svojimi vedomosťami. „Veľmi ma zaujalo, ako dobre si počínala,“ skonštatovala bývalá prvá dáma. „Chcela som na ňu upriamiť pozornosť, nie že by to potrebovala, ale naozaj tvrdo makala, aby vyhrala,“ dodala. Kim ocenila aj Chelsea, ktorá súhlasila so slovami svojej matky a uznala, že Kim má skutočne rôzne kvality, ktoré vie ľuďom ponúknuť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
SÚŤAŽ o najkrajšiu letnú fotku: Toto sú zábery z minulého týždňa, budeš mať chuť vyložiť nohy a relaxovať!

Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk, independent.co.uk
Odporúčame