Ďalší sviatok pre fanúšikov MMA sa blíži: V Oktagone sa prvýkrát po zápase storočia predstaví aj Karlos Vémola

Karlos Vémola počas zápasu v Oktagone

Karlos Vémola bude zápasiť prvýkrát od zápasu storočia (Zdroj: Facebook.com/Karlos Vémola)

#Od zápasu storočia, ktorým žilo celé Slovensko a Česko ubehol už takmer rok. Počas tohto času ani jeden z borcov nezápasil, no to sa už čoskoro zmení. Brnenská Zoner Boby Hall bude totiž 17. októbra hostiť ďalší turnaj Oktagonu a nepredstaví sa na ňom nikto iný, ako Karlos „Terminátor“ Vémola. Ten však kvôli problémom s váhou nebude zápasiť s Václavom „Babou Jagou“ Mikuláškom, ale s Thomasom Robertsenom. Duel s „Babou Jagou“ však bude, no o pár mesiacov neskôr.

Karlosov zápas však nebude jediným lákadlom, keďže sa na zápasovej súpiske objavili aj iné zvučné mená. Tešiť sa môžeme na slovensko-srbského bombardéra Vlasta Čepa, ktorému sa podarilo ovládnuť Oktagon Underground. V zápase si to rozdá s Danielom Hromekom. Titulový zápas, ktorý má byť zlatým klincom večera, nám prinesie bitku českého obľúbenca Davida Kozmu s Maďarom Matém Kerteszom.

Turnaj začína klasicky od 18:00 a hlavná karta od 20:00. Kompletnú súpisku zápasov si môžeš pozrieť nižšie. Máme sa skutočne na čo tešiť a taktiež uvidíme, ako dopadne prvý zápas Vémolu po pamätnom K.O. od Attilu Végha.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

FIGHT CAAARD a TURNAJ ROKU?! 🔥 Trvalo to jen tři týdny a OKTAGON je znovu zpátky! S druhým podzimním turnajem se vracíme do PEVNOSTI BRNO! 🤩 OČEKÁVANÁ BITVA O 🏆 TITUL, NAVRAT 🦁 TERMINÁTORA a HVĚZDY UNDERGROUNDU 💣 ČEPO S 🥊 RŮŽIČKOU POPRVÉ V OKTAGONU! Kdo ze dvou slovenských vycházejících hvězd si udrží svou neporazitelnost, Čepo nebo Hromek? Jak dopadne návrat Kuzníka po dvouleté pauze? Poradí si Terminátor Vémola s atraktivním veteránem Cage Warriors a odstartuje novou sérii výher? A jako třešnička na dortu na fanoušky čeká ODVETA K2 s titulovou příchutí ve welterové váze. Zůstane na trůnu šampiona David Kozma, nebo uvidíme korunovaci nového krále? To vše a mnohem víc už 17.října v Zoner Bobyhall! Celý turnaj sleduj na 👉 www.OKTAGON.TV 🏰 #ticketportalcz #PEVNOST #BRNO

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma),

 

 

 

 

Zdroj: oktagonmma.cz
Odporúčame