Unikátny kúsok môžeš mať aj ty: Do aukcie putuje originálny štít Kapitána Ameriku z filmu Avengers: Endgame

Kapitán Amerika

Skutočný štít Kapitána Ameriku ide do aukcie (Zdroj: Marvel Entertainment)

#Ešte skôr ako sa ikonický Kapitán Amerika objavil na striebornom práve, bol jednou z najobľúbenejších komiksových postáv. Jeho príbeh, minulosť aj presvedčenia sú symbolmi skutočného superhrdinu.

Ak miluješ komiksové filmy, určite si sa aj ty niekedy chcel stať súčasťou ich univerza. Teraz máš jedinečnú príležitosť vlastniť štít Kapitána Ameriku. Nejde pritom o žiadnu repliku ani lacnú napodobeninu z čínskeho obchodu. Do dražby putuje originálny kúsok, ktorý bol skutočne použitý pri nakrúcaní najzárobkovejšieho filmu MCU.

Aukcia sa skončí už o niekoľko dní

Výhodou práve tohto štítu je, že je skutočne nepoškodený. Väčšina z rekvizít bola totiž použitá len niekoľkokrát, pretože ich kaskadéri pri akčných scénach zničili. Chris Evans si však na tento kúsok dával obzvlášť pozor a vďaka tomu môžeš vlastniť originálny kúsok z histórie Marvelu.

Aukčná spoločnosť Hake’s ponúka štít s veľkosťou 67 centimetrov momentálne ponúka za viac než 82-tisíc dolárov. Táto cena sa však stále môže meniť. Aukcia potrvá ešte päť dní, počas ktorých môže prihodiť ktokoľvek. Aj ty sa tak môžeš ľahko stať majiteľov ikonického kúsku, ktorý ma vo svojej zbierke len málokto.

Zdroj: hashtag.sk, nerdist.com
Odporúčame