Kali ukazuje verejnosti dcérku: Raper zažíva najšťastnejšie obdobie

Niekto možno bude namietať, že Kaliho je v tomto období veľa. Nuž, ale my za to nemôžeme. Tento raper prezentuje svoj nový album na prepracovanom turné, darí sa mu ako porotcovi československej hudobnej šou a v neposlednom rade sa stal otcom.

Práve otcovstvo mení život Kaliho najviac. Dcérka Nelka prišla na svet bez väčších problémov a čo je podstatné, je stopercentne zdravá. Samotný Kali je plný silných emócií a je veľmi šťastný, so svojou dcérkou sa najnovšie „pochválil“ na sociálnej sieti Instagram, kde publikoval fotku, kde je spolu s malou dcérkou.

https://www.instagram.com/p/BuGsvOnA0Pq/

„Konečne doma,“ napísal k nej. Kali si zaslúžene užíva obdiv zo všetkých strán. Čaká ho ale aj neľahká úloha, pretože po narodení dcéry bude chcieť byť čo najviac so svojou partnerkou a novým prírastkom, ale povinnosti, či už v televíznej šou The Voice Československo či turné Dovi Dopo tour, ktoré má hneď niekoľko zástavok, mu nebudú dovoľovať, aby trávil doma možno toľko času ako by si prial. Nuž ale viete, ako sa hovorí – kde je vôľa tam je cesta.

Odporúčame