Kali potešil a navnadil svojich priaznivcov: Už sa vám to vezie, zachvíľu …

Kali je dlhodobo medzi špičkou. Nemusíte ho mať radi, aby ste potvrdili, že je naozaj úspešný a niekoľko rokov sa mu to darí na pravidelnej báze dokazovať. Aj keď si to už možno niekto nemyslí, tento slovenský interpret má stále čo ponúknuť. A nie je tajomstvom, že v tomto kalendárnom roku sa od neho dočkáme nového albumu. Teda, môžeme už mierne s humorom konštatovať, že čo by to bol vôbec za kalendárny rok, keby Kali nevydal nové CD. 

2015 Nikto. 2016 Zlý Príklad. 2017 Dezert. 2018 Dovi Dopo. 2019 Ale Ne. 2020 Lepší. 2021 – ?. Čoskoro sa dozvieme. Skrátka, Kali je továreň na novú hudbu, na nové tracky a na nové albumy. A čo je dôležité, ľudí to stále baví. A keďže to baví interpreta aj jeho fan base, nie je dôvod, aby to celé nepokračovalo. Čoskoro sa dočkáme od Kaliho nových skladieb, nových videoklipov a neprejde veľa času, kedy budeme počúvať aj jeho nový hudobný projekt.

Kali sa aktuálne prihovoril svojim fanúšikom prostredníctvom sociálnej siete Instagram.   Napísal, že sa im už vezie nová hudba, pričom hneď, ako odovzdal do výroby minuloročný album LEPŠÍ, začal robiť na nových veciach. K tomu dodal, že za chvíľku ich začne posúvať verejnosti. O albume sa teraz príliš nehovorí, ale môžeme konštatovať, že je to také verejné tajomstvo, pretože všetko tomu nasvedčuje. Samozrejme, môže sa stať čokoľvek, ale je na mieste si myslieť, že Kali naozaj s novým CD príde.

A čo sa týka jeho pripravovaných trackov, už teraz je isté jedno, nevieme síce o čom presne budú, respektíve, s kým budú, ale vieme, že budú ľudí lákať, pretože Kali si vybudoval také meno, že skrátka láka, nech sa objaví kdekoľvek a akomkoľvek hudobnom produkte.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Uvidíš ho všade, aj keď to nechceš. Ronald Weedman je stále high (VIDEO)

Foto: Kali, profil na Instagrame Kali 

Odporúčame