Kali posiela ostrý odkaz: Si pijavica, ľutujem, že som s tebou robil featy

Zvykli sme si, že na slovenskej či českej scéne sa z času na čas objavia dissy alebo beefy. Rap game začína byť presýtená a nie každý si s každým sadne. To samozrejme dáva zmysel. Sú však interpreti, ktorí sa do konfliktov nepúšťajú aj keby mohli. Jednoducho im to za to nestojí. Jedným z nich je Kali. V pondelok večer ale u jedného z najsledovanejších slovenských raperov pretiekol pohár trpezlivosti.

„Milujem tieto účelové featy. Tento žáner s tým človekom, s touto témou bude fungovať…a ešte ten klip ani nemusím platiť,“ napísal Kali na svojom príbehu na Instagrame. Koho myslel? Kto ho nahneval? Čo sa stalo? Kým sme sa nad tým stihli hlbšie zamyslieť a urobiť podrobnejší rešerš prišlo ďalšie Insta story, ktoré bolo ešte ostrejšie a podrobnejšie.

„…keď tvoja kariéra stojí len na featoch, tak si proste ho.no. Bez pochýb máš talent, ale karma ti vracia tvoju vypočítavosť. Pijavica sa tomu hovorí „bráško, bráško“ ak si ho pozveš na feat. No ak s ním nie si v kontakte chvíľku, tak ťa bude ohovárať krížom krážom a bude sa lepiť tam, kde vycíti, že to má pre NEHO zmysel. Ľutujem, že som s tebou urobil spolupráce a POMOHOL TI TY… KING. Si KUR.A, čo ide tam, kde mu zaplatia. Nechcem ťa verejne dissovať, snáď ti docvakne, že hovorím o tebe,“ zakončil Kali. Potom už nič.

Situáciu sme podrobne sledovali aj sledovali, prešli sme profily ľudí, o ktorých by to teoreticky mohlo byť. Nejdeme polemizovať o tom, kto by to mohol a nemohol byť, ale ste hĺbavejšie typy, otvorte si Kaliho albumy za posledné roky a popozerajte s kým mal featy, respektíve koľko ich mal. Stále to ale budú domnienky.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Dokument z mesta snov: Ego v novom Street Talku zobral Osťa na svoju základnú školu

Jedno je ale isté, že keď už Kali niekoho týmto spôsobom dissuje, musí ísť o niečo poriadne, pretože tento raper sa do konfliktov nepúšťa, darí sa mu a momentálne žije ustáleným rodinným životom so svojou partnerkou a malou dcérkou. Vlastne, od tracku Škola rapu, kde Momo dissoval Kaliho, tak sa do Kaliho nepustil nikto (opravte nás, ak sa mýlime).

Uvidíme, ako sa bude celá problematika vyvíjať v nasledujúcich dňoch, ako spomíname vyššie, budeme to podrobne sledovať. Nestáva sa totiž často, aby sa do Kaliho niekto púšťal a už vôbec, aby Kali odpovedal. Vzhľadom na jeho popularitu je logické, že si občas niekto niekde kopne, ale keď si tak čítame, čo Kali napísal na storky, tak muselo ísť o niečo skutočne veľké.

Možno, ak sa niekde v dohľadnej dobe objaví nejaký klip s účelovou témou s účelovou zostavu, tak budeme o niečo viac múdrejší. Čas ukáže.

Foto: Kali, ilustračné

Odporúčame