Kali otvoril svoje srdce. Urobí všetko preto, aby ochránil svoju dcéru

Toto je náročné obdobie pre všetkých z nás. Koronavírus je hrozbou pre každého jedného a táto téma nenecháva chladných ani slovenských raperov. K aktuálnej situácii sa na svojom profile na sociálnej sieti Instagram vyjadril aj raper Kali. Jeden z najpopulárnejších slovenských umelcov má dôvod na obavy.

Prečo je tomu tak? Odpoveď je jednoduchá. Kali má doma malú dcérku Nelku, pričom práve malé deti a dôchodcovia sú najviac rizikovými skupinami v súvislosti s koronavírusom. Obavy na mieste sú, panika našťastie nie. Kali celú situáciu rozoberá so svojimi priaznivcami.

Príspevok venoval svojej dcérke. „Chcem,aby sa smiala celý život.Vytvárame jej podmienky,aby nemusela byť smutná. Od vzťahu medzi nami rodičmi,cez pozornosť venovanú jej,až po všetko to okolo nás.Preto sme doma aj my.Minulý víkend som bral ťažko,nemohol som vás zabávať,nemohol som robiť to,čo ma robí šťastným.Ale chápem to,rešpektujem to a viem,že BEZ PEKLA NENI RAJ a bude zas dobre,keď budeme všetci chápať priority a tým je teraz zdravie.“

„Preto by som chcel povolenie,aby som mohol poskákať “s rúškom na tvári a v rukaviciach” po hlave každému kktovi a pi*i ktorých stretnem bez rúška,keď už budem nútený ísť z domu von????‍♂️?Prajem vám zdravie všetkým,aj vašim rodinám?,“ zakončil populárny slovenský raper.

Faktom je, že tí, ktorí nenosia rúška neškodia sebe, teda aj sebe, ale predovšetkým ostatným okolo seba. Nie je to zodpovedné a vo chvíľach, aké sú tieto, by sme mali vvšetci ťahať za jeden povraz. A Kali, zdravie prajeme aj my tebe.

 

https://www.instagram.com/p/B94QgAgDaRa/

Foto: Kali, Instagram

Odporúčame