Kali miluje tento rok. Letový režim, skladba, ktorú venuje žene a dcére

Na úvod informácia, o ktorej už všetci veľmi dávno vieme – Kali je hitmaker. Prakticky čokoľvek nové vydá von, okamžite to má množstvo pozretí, komentárov či lajkov. Kali na to, aby sa dostal do tejto situácie, musel tvrdo pracovať. Právom si to môže užívať. Aktuálne vydal novú skladbu – Letový režim. Je venovaná jeho dcére, manželke a súkromnému životu.

Skladba uzrelo svetlo sveta včera. Nedeľa je tradičným časom, kedy vychádzajú von videá, avšak v lete na seba reakcie a pozretia často nechávajú čakať dlhšie. Ľudia sú rozcestovaní alebo nie sú počas slnečných dní pri počítači. Často to vidieť na štatistikách.

To ale nie je Kaliho prípad. Jeho skladba LETOVÝ REŽIM je za deň číslom jeden v slovenských YouTube trendoch a má takmer 160 000 pozretí. Táto pieseň hovorí o tom, že Kali miluje tento rok, pretože je iný ako ostatné. Narodila sa mu dcérka Nela, viac času venuje svojmu súkromiu a už neprežíva taký party život, ako tomu bolo v minulosti.

Produkčne sa o Letový režim postaral PETER PANN, ktorý zanechal na skladbe kvalitnú prácu, tak ako je uňho zvykom. Pohodový beat, na ktorý sa dá aj tancovať, úderný a jednoznačný text. Dovolíme si už v predstihu tvrdiť, že tento track je, rovnako ako veľa ďalších z Kaliho produkcie, odsúdený na úspech.

Odporúčame