Kali má stále čo povedať a začiatkom tohto roka vydá album!

V minulom dieli sme informovali a trocha rozobrali tohtoročné albumy členov formácie DMS. Dnes tu máme ďalšieho adepta na skvelý album – Kaliho. Po sľubnom roku 2016 môžme očakávať veľký rok 2017.

Kaliho album by mal vyjsť začiatkom tohto roka, šušká sa o marcovom termíne. Čo vlastne od neho môžeme očakávať? V posledných dvoch rokoch vyšli od Kaliho dva albumy – N!kto a minulý rok Zlý Príklad. Zatiaľ čo album N!kto nebol až taký výrazný, album Zlý Príklad sme zaradili medzi top albumy minulého roka, a objavilo sa na ňom pár naozaj veľkých a silných vecí. Na našej scéne akoby platilo nepísané pravidlo, že niektorí interpreti vydávajú albumy každý druhý rok (či už sólo, alebo so skupinou). Je to aj celkom logické, jeden rok vyťažený albumom, druhý rok sú koncerty, tour a nejaké hosťovačky. Kali však do tohto stereotypu nepatrí. Bude to už tretí album za tretí rok.

Je to dobré alebo zlé? My si myslíme, že Kali je jeden z mála interpretov u nás, ktorý dokáže aj v takom krátkom slede vydať dosky, na ktorých má stále čo povedať, a čo je podstatnejšie, ľudí a jeho fanúšikov to baví. Možno mierne negatívnym príkladom bol Momo, ktorý vydal Heroin tesne po predchádzajúcom albume, a mnoho fanúšikov tento album nenaplnil. Určite nebol zlý, ale s jeho staršími albumami sa to rovnať nemôže. Ku Momovi ešte doplníme, že nás čaká megakvalitné pokračovanie Rivala, ale o tom inokedy.

Čo teda môžme od Kaliho čakať? Určite kvalitnú plejádu hostí, skvelú produkciu (nie)len od Petra Panna a samozrejme aj silné a emotívne skladby, aké vie skrátka dať asi len Kali. Na albume by sme určite brali spolupráce s Rytmusom a Separom, ktoré sa osvedčili v poslednom roku, ale zaujímavá kombinácia by bola aj s chalanmi s Nerieš či Majselfom?

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Cenami ovešaná Taylor Swift šokuje svojich fanúšikov: Na ceste je jej úplne nový album Midnights!

Bude to jeden z prvých albumov, ktoré v tomto roku vyjdu, a my sa už veľmi tešíme. O Kaliho počine sa už čoskoro dozviete viac aj na našej stránke, pretože sa chystá zaujímavý rozhovor plný aktuálnych informácií (nie)len o albume!

Odporúčame